Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem képes senki visszaír...

Miért nem képes senki visszaírni, mikor régen jóban voltunk?

Figyelt kérdés

Volt iskolatársak, olyanok akikkel nem voltunk közeli barátok, de mindennap beszéltünk, mert egymás mellett ültünk, egy faktra, szakkörre jártunk.

Most írok valami miatt vagy csak úgy, még 1-2 üzenetre, ami konkrét kérdés arra válaszolnak, de utána miújság, milyen az új sulija és bármilyen érdeklődéssel feltett kérdésre nem írnak vissza.


Ez azért elég bántó, már csak udvariasságból is illene válaszolni, ha valaki kedvesen érdeklődni próbál nem?


2019. okt. 30. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Nekem azok az emberek sem jelölnek vissza facebookon akikkel egy adott kisebb településen élek és köszönőviszonyban vagyunk.

Nem vagyunk elég érdekesek. El kell fogadni.

2019. okt. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert nekem pl nyug amikor egy olyan regi osztalytars ram ir akit amugy se birtam es mar evek ota nem beszeltunk. Ilyenkor hamar rovidre zarom a beszelgetest
2019. okt. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!