Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire ciki ma napközben...

Mennyire ciki ma napközben Halloween-i sminkben utcára menni?

Figyelt kérdés

Este nem gondolom cikinek, mert hát mindenki akkor megy bulizni, csak délután talizunk barátnőmmel, akivel mi is megyünk, addig meg gondoltam, bemegyek a munkahelyemre (szeretek ott lenni csak úgy, szabadidőmben - tudom, fura vagyok).

Egyébként nagyon menő lesz a sminkem, nagyon jól fog kinézni.

Tavaly nem voltam bulizni, de Halloween-i sminkben dolgoztam egész nap, és tök sokan, még idegenek is megdicsérték, szóval ma talán nem lenne annyira gáz.


A "Magyarországon nincs Halloween" vitára nem vagyok kíváncsi, köszi.



2019. okt. 31. 08:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Neked mi számít Halloweeni sminknek?

Mondjuk egy fekete sárga csillámos szemhéjfeskék vagy pedig egy nagy pók például az arcodra festve?

2019. okt. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
Sem ennyire
2019. okt. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Vagyis semennyire. Kva autocorrect
2019. okt. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

A fekete-sárga csillámos szemhéjfesték a mindennapi sminkem. :DD (Neem, nem sminkelek minden nap, de amikor igen, akkor nagyon.)

Ilyesmit szeretnék: [link]

2019. okt. 31. 09:00
 5/21 anonim ***** válasza:
10%
Ha nem egy kis húsz éven aluli csitri vagy, akkor igen, gáz ez a smink az utcára meg Halloween napján is. Sorry.
2019. okt. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Halloween-kor miért lenne gáz? Tudod, mennyi munka van benne?
2019. okt. 31. 09:06
 7/21 anonim ***** válasza:
30%
Lehet, hogy sok munka van benne, de fényes nappal akkor is gáz így mászkálni. De ha szeretsz röhejes lenni nyuodtan.
2019. okt. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
48%
Egyáltalán nem gáz
2019. okt. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%
Megkérdezted gáz e. Leírtam hogy az, erre majdnem hogy kikéred magadnak és lepontozol. Nem tudod elfogadni hogy nem azt írtuk amit vártál? Nőjj már fel.
2019. okt. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
16%
Mikor terjedt el ennyire a halloween itthon? Én tuti kiröhögném magamban azt az embert aki így jönne szembe velem az utcán halloween-i smink vagy sem
2019. okt. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!