Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket szokott zavarni, ha...

Titeket szokott zavarni, ha mások kibeszélnek?

Figyelt kérdés

2019. okt. 31. 09:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem szép dolog.
2019. okt. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, főleg ha ezt az állítólagos "barátaim" teszik...
2019. okt. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én teszek rá.
2019. okt. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálok nem tudomást venni a dologról ugyanis mindenkit kivétel nélkül kibeszélnek a háta mögött.
2019. okt. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
80%

Az, ha kibeszélnek a hátad mögött nem szép dolog. De ez azokat jellemzi akik ezt csinálják és nem téged. Soha ne vedd magadra az ilyesmit. Az ilyen emberekkel nem kell barátkozni, mert nem igazi barátok.

Egyébként is azok az embereknek, akik folyton másokat kritizálnak, másokat kibeszélnek, másokat bántanak sajnos komoly problémáik vannak és kissebbségi komplexusuk. Még akkor is ha nagyon vagánynak vagy magabiztosnak tűnnek. Azért van szükségük arra, hogy másokat folyamatosan lehúzzanak, lekicsinyítsenek, hogy a saját magukat jobbnak lássák.

Én azt mondom, emelkedj felül ezeken a dolgokon és koncentrálj a saját dolgaidra, a saját boldogulásodra. A rosszindulatú kibeszélőket pedig ne engedd a baráti körödbe. És ha látsz is ilyeneket, maximum sajnálattal gondolj rájuk, amiért erre van szükségük, hogy jobban tudják magukat érezni.

2019. okt. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Beszélnek rólad, vagy kibeszélnek? Mert nem mindegy!

Rólam pl. nincs mit "kibeszélni".

2019. okt. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha kibeszélnek, az annyira nem. Legalább tudom, hogy legközelebb kinek mit mondhatok el, vagyis, hogy nekik már nem mondok el olyat, amit nem akarok, hogy bárki tudjon.

Engem az zavar, hogy sokan nem kibeszélnek, hanem hozzáköltenek, kiszínezik, átköltik a történéseket, amiből olyan sztori lesz, ami már nem igaz.

Szóval inkább beszéljenek ki, mint ezek a kamutörténetek.

Volt egy-két ilyen "barátom". Meg is szakítottam velük a kapcsolatot. (Persze azután, hogy próbáltam velük ezt megbeszélni, sikertelenül.) Aztán még ők csodálkoztak, hogy nem akarok többet találkozni velük :D

2019. okt. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem,csak az,ha nem az igazságnak megfelelően beszélik ki,hanem felöltöztetve jól,nagykabátban.
2019. okt. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sokan azt is kibeszélésnek veszik, ha valakiről csak beszélnek.


Őszintén, engem nem érdekel. Olyan szinten nem, hogy nem tartom a kibeszélést rossz dolognak. Ha valaki kibeszél, mert nem akarok gyereket mondjuk, hát tegye. Inkább, minthogy mindennap elém álljon és vitatkozzunk rajta. Én is elmondom a legjobb barátnőmnek, amikor valaki pl nagyon ezobvzi és hülyeségeket beszél. Vagy ha megkérdezi, miért van rossz kedvem, mondjam azt, hogy "nem mondhatom el, mert más emberek is vannak a sztoriban"?

2019. okt. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen nem érdekel, de az amikor mindezt úgy csinálják hogy ott állok tőlük 2-3 méterre és egyenes adásba hallom az már a vicc kategória.
2019. okt. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!