Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hirtelen 180fokos fordulatot...

Hirtelen 180fokos fordulatot vesz a hangulatom sokszor, mitől van ez? Bipoláris vagyok?

Figyelt kérdés

Már egy ideje gondolkodtam ezen, de most jutottam el odáig hogy megkérdeztem itt, mert magamtól nem ismerem fel mi ez.

Szóval tegnap tök jó kedvem volt, negyed órás röhögőgörcseim voltak, sok, aztán mikor nem nevettem, olyan komolyba és kicsit magába fordulóba ment át a hangulatom hogy el sem hittem. A másik pillanatban újra nevettem. Ma meg felkelek és senkihez nem akarok szólni, egyedül sírni akarok, és megakarok szűnni. Ez nem csak a tegnapra-mára vonatkozik, sokszor van így nevem. Ideges is elég hirtelen tudok lenni. De akkor még tudom magamban tartani. Boldog is olyan hirtelen, és úgy elmegy. Mióta tudom az eszem folyton van pár olyan hét egy félévben-évben, mikor rohadtul semmihez sincs kedvem, zenélni sem(imádom), rajzolni sem(imádom). Most is épp olyanban vagyok, csak már másfél hónapja tart, és eléggé szenvedek.. Mondjuk most volt is rá okom, azt hittem hogy a számomra világot jelentő személy itt hagy.. Nem így lett, már lerendeztük. Mégis az alaphangulatom tiszta unott, és depis. Egyes órákban meg azt mondanám magamról hogy csupa szív lélek pozitív ember vagyok.. Nem tud annyira sokminden kimozdítani ebből ez állapotból, amit/akit máskor szeretek. Alvászavaros vagyok, és szorongok mint a franc. Néha lesz.rok mindent és mindenkit, néha meg egész nap mosolyogva körbeölelnék majdnem mindenkit:D.

Valaki tanács? Vagy ez valami pszichológiai dolog? Valaki járt már így mint én?

16/l



2019. okt. 31. 09:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Az is eszembe jutott hogy hangulatember vagyok(mondták), vagy csak ennyire szeretethiányos..
2019. okt. 31. 10:01
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Ebben a korban ez elég gyakori. Idősebb korban felmerülhet a bipoláris zavar, vagy valamilyen személyiségzavar gyanúja. Én kiváncsiságból kitöltöttem a bura.hu-n a bipoláris és a borderline tesztet, de ezek csak tájékoztató jellegű dolgok, diagnózist szakember tud felállítani.
2019. okt. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A bipoláris depresszió tesztet azon az oldalon én is kitöltöttem, és 72/53 pontom lett ami az 51-72 kategóriába tartozik, ezek szerint súlyos zavaraim vannak.


További válaszokat várok még!

2019. okt. 31. 10:31
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Velem ez akkor történik amikor valaki felcseszi az agyamat. Egyébként rám már sok mindent mondtak. Olyat is hogy borderline de olyat is hogy bipoláris. Hát elég kemény.
2019. okt. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, még várok néhány választ.
2019. okt. 31. 21:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban a test mindent túlkompenzál. Ilyenkor még csak tanulja a helyes "beállítást".. Nincs ebben semmi rendkívüli.
2019. nov. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!