Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem lehet a kukába...

Miért nem lehet a kukába dobni a szemetet?

Figyelt kérdés

Rengetegszer látom az utcán hogy mindenfelé el vannak dobálva a cigi csikkek, energia italos dobozok, alkoholos piák üvegei, cigi doboza és stb.

Sokszor nem eldobják hanem a bokorba rakják bele.

Mindezt úgy hogy ott van egy fél lépéssel arrébb a kuka. Akkor miért nem lehet kidobni??



2019. okt. 31. 12:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Ez az évezred kérdése, én is sokszor gondolkodom ezen :D
2019. okt. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
igénytelenség ÉS/VAGY lustaság
2019. okt. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

Mert erősre itták magukat a gyerekek a másfél literes Kőbányaival bandázás közben.

Nálunk elkaptak pár ilyen csírát a polgárőrök és a yardok, egy hétig a szemetet szedték a faluban, az arra járók meg röhögtek rajtuk. Így kell ezt.

2019. okt. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Hiányzik a belenevelt, megfelelő kultúra és visszajön a bundermajmok ketrecének kinézete, a majmok szokása, hogy eldobálják a félig megevett táplálékot.
2019. okt. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
A kedves szülők nem tanították meg gyerekként ,nem szemetelünk, ha kilépünk a lakásból.
2019. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szellemi visszamaradottság lehet.

Most ez lehet hogy bántóan hangzik, de komolyan, aki minden racionális indok nélkül csinál dolgokat, azt elmebetegnek hívjuk....

2019. okt. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Én láttam már varjút kukából kiszedegetni és szétszórni a szemetet. :-) Nem mindig ember csinálja.
2019. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Lustaság, nemtörődömség... úgy vannak vele, hogy majd valaki úgyis összeszedi, majd úgyis lebomlik, majd úgyis eltűnik valahogy. Vagy bele sem gondolnak, mert annyira nem érdekli őket.

Én nem tudom elképzelni azt, hogy megyek az utcán, kiürül az üdítős dobozom, és nem a kukába dobom, hanem a földre, vagy a bokorba. Még ha abszolút nem is lennék képben, mert mondjuk nem üdítő volt, hanem vodka, akkor sem tudnám csak úgy odadobni valahova. Tényleg nem tudom, hogy mi játszódik ilyenkor ezeknek az embereknek a fejében... ha játszódik benne valami egyáltalán.

2019. okt. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Amit látok, hogy szinte mindenki csinálja, látszatra jól szituált emberek is.


Tegnapi eset, hogy Porsche Cayenne-be beszállt az "úriember" majd kidobta a kuka mellé az üdítős flakont, és szépen elhajtott.


De máskor is láttam már, hogy parkoló kocsiból simán kidobálták a kaja maradékot és mentek dolgukra.


Vagy buszra várok, tip-top csinos lány elszív egy cigit és hopp, kiesik a kezéből, még annyi fáradtságot nem vesz, hogy rá taposson.


Vagy szintén tip-top belvárosi újgazdag anyuka a kislányának, hogy "fúj szemét, dobd el".


Számomra ez érthetetlen.

2019. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ezt én se értem.
2019. okt. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!