Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki bunkó másokkal, olyankor...

Aki bunkó másokkal, olyankor jól érzi magát?

Figyelt kérdés

Vagy mit éreznek ilyenkor ezek az emberek?

Többek lettek? Megbosszult valamit?

Főleg számukra ismeretlenekkel szemben bunkó emberek.

Pl ha kedves, normális, segítőkész, az számukra nem elfogadható? Vagy az megalázó?



2019. nov. 1. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ismerek ilyet és igen, nagyon jól élvezi, hogy másokba belerúghat, egyfajta sikernek éli meg, ha a másik ember ettől kivan. Én csak sajnálni tudom az ilyen embert..
2019. nov. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, jól érzik magukat ezektől, mert emberileg nagyon szegény emberek. Aki magára ismer, tegyen több jót, és akkor ő is boldogabb lesz!
2019. nov. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez náluk amolyan perverzió vagy örömforrás mint másnál az evés,lehetséges hogy erős késztetést éreznek arra hogy valakibe belekössenek.
2019. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 xp ali ***** válasza:
43%
Én is gyakran bunkó vagyok. Több oka lehet. 1) Rosszul érzem magam, és túlreagálom, hogy vki hozzámszól, nincs erőm az alapvető szociális dolgokra sem. 2) Észre sem veszem hogy az vagyok / Nem voltam az, csak valamit nem tudtam és a viselkedésem nem várt hatást okozott. 3) Nem voltam az, csak a másik túlérzékeny. 5) Bunkó akarok az illetővel lenni, mert valamiért megérdemli. 6) Nem tudok vele nem bunkó lenni, pedig kéne, de annyira utálom, hogy nem megy.
2019. nov. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1, Szerintem már nem is feltűnő neki, hogy ez van;

2, Semmit, ezt már természetesnek vélik maguknál.

2019. nov. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem jó érzés.
2019. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mentek a zöldek.


Leginkább a pszichológiája érdekelne ennek, mitől válik ilyenné valaki. Nekem gyerekkorom két meghatározó személye volt ilyen, eléggé szenvedtem miattuk.

2019. nov. 1. 15:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azért voltam bunkó mert azt hittem hogy ez bejön a lányoknak. De hát mégsem.
2019. nov. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!