Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? Mit gondoltok?...

Mit csináljak? Mit gondoltok? Többi lent

Figyelt kérdés

Pincérkedni szeretnék ami igazából vonz is mint szakma, de korábban azért is hagytam abba mert ilyen stresszhelyzetekkor, vagy ha egy olyan lány jött aki nagyon tetszett, ismerős stb.. sokszor beremegett a kezem mikor leraktam a kávét pl az asztalra, vagy nagyon néztek és ezt cikinek éltem meg. Szóval nem tudtam elég magabiztos lenni ahogyan akár ezt a szakma megkívánná. Erőltessem ezt a szerepet és győzzem le ezt a kisebb lámpalázat, úgymond leszrva ki mit gondol, vagy ha ennyire görcsös esetenként akkor inkább hagyjam és keressek más munkát?

Valóban szerettem csinálni, otthonosan éreztem magam benne és most is egy jó kereseti lehetőséget látok benne mindamellett. De ez az előbb említett tény megnehezíti a döntésemet.

26F


2019. nov. 1. 14:44
 1/2 anonim válasza:
Próbáld meg leszarni azt amit mások gondolnak. Biztosan nem azért néznek, mert baj van veled hanem szimplán beképzeled magadnak. Ha ezen a területen érzed otthonosnak magad akkor semmiképp se add fel, hiszen másik helyen akkor csak rosszabb lenne. Inkább győzd le ezt a "kis" félelmet és dolgozz úgy, hogy élvezd, minthogy tönkretedd a mindennapjaid egy szar munkával csak mert egy akadály volt. Sok sikert!
2019. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást, rendes vagy.
2019. nov. 1. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!