Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek egész nap stresszben, ne legyen egész nap 200-on a pulzusom? Hogy nyugodjak le ilyen helyzetekben?

Figyelt kérdés
Sajnos mérgező családban élek 20 évesen. Anyámmal és húgommal élek együtt. Nem lehet velük normális emberek módjára élni, reggeltől estig üvöltözés és veszekedés megy kettőjük között. Most őszi szünetben mindketten itthonmaradtak és már odáig eljutottunk, hogy az ájulás szélén vagyok, mert már egy hete egy nyugodt percem sem volt és a szívverésem zakatol mint állat, már csak ha elkezdenek üvöltözni is, vagy a zongorát veri a húgom, vagy hallom, hogy egymást verik. Az idegeim pattognak a lábamban és tikkel a szemem. Konkrétan egy háború zajlik itt, álaltok módjára élünk. Sajnos nincsen semmi megtakarított pénzem, szóval elköltözni nem tudok, munkát keresek, de mondjuk ha egyetem mellett megyek el, maximum 80 ezret keresek havonta, tehát 2-3 évet még itthon kéne velük tölteni. Milyen szerekkel nyugtassam le magam pl? Gondolkodtam valami nyugtató drogon de nem akarok ráfüggeni. Egyetem otthagyásán is gondolkodtam, hogy menjek pl gyárba szállással együtt.

2019. nov. 2. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Kollégium nem játszik? Másik verzió, hogy minél kevesebb időt töltesz otthon...
2019. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koleszbe ugyanez ment, csak ott az alkohol miatt.
2019. nov. 2. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért egy orvosi kivizsgálást megérne, miért ilyen gyenge az idegrendszered!
2019. nov. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Min veszekednek?


Én akkor érezném ezt,ha dolgoznom kellene.

8 óra alatt lenne kb ennyi a pulzusom.

(Szociális fóbia).

2019. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerezz nekik egy kanos mókust, te meg menj el kocogni.
2019. nov. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!