Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hagyjuk hogy a pszichopa...

Miért hagyjuk hogy a pszichopaták átvegyék az irányítást a világ felett?

Figyelt kérdés
Mi több már át is vették és igyekeztek az embereket magukhoz hasonlóvá tenni. Ezért van az hogy ma már előny pszichopatának lenni. Előbbre helyezik az ilyen embereket. Tökéletesen beilleszkedtek a társadalomba. A céljuk a hatalom megszerzése politikai és gazdasági célokra használják fel. Aki pedig nem illik bele ebbe a társadalomba azt kitaszítják,vagy valamilyen mentális betegséget igyekeznek kiváltani mint pl depresszió. A felszínesség is csak a pszichopatáknak köszönhető. Ők többségben jóképű emberek akik nem éreznek semmit a másik iránt. Teljesen érzéketlenebbé tették az embereket. Ezért van amikor valaki érzelmi reakciót mutat akkor elküldik pszichológushoz,pedig régen természetesnek vették ha valakit érzelmi sérülés ér és ezt sírással enyhíti. Ez a pszichopaták számára abnormális. Ezért mindent megpróbáltak hogy a társadalmat az ő szabályaik szerint rendezzék be. Ezt miért hagyjuk?
2019. nov. 3. 03:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
55%
Ezzel a kerdessel egy par evtizedet elkestel.
2019. nov. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem neked kicsit sok volt az Amerikai pszichó.
2019. nov. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
#2 Szerintem meg nem minden pszichopata gyilkos.
2019. nov. 3. 06:54
 4/28 anonim ***** válasza:
47%

1. Szerintem neked fogalmad sincs arról, milyen egy pszichopata.

2. Másrészt neked sürgösen pszichológiai kezelésre lenne szükséged.

2019. nov. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
#4 Pontosan erről szól a cikk. De tudom milyen egy igazi pszichopata és nem egyenlő a gyilkosokkal vagy a sorozatgyilkosokkal. Teljesen normális embereknek látszanak de ez egy csak egy látszat. Nem valódi. Valójában már ők irányítják a világot. Ha hiszed ha nem. Szerintem inkább neked nincs fogalmad arról milyen az igazi pszichopata.
2019. nov. 3. 07:17
 6/28 A kérdező kommentje:
Ha valaki kimeri mondani az igazságot már pszichológiai vizsgálatokhoz küldik? Érdekes.
2019. nov. 3. 07:22
 7/28 anonim ***** válasza:
23%
Viktorra gondolsz? Elolvastam az sntiszociális személyiségzavart (a pszichopata már nem használatos), és minden ráillik.
2019. nov. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
#7 Végre valaki tud gondolkodni. Nem csak ő rá gondolok. Egyébként már kutatások is bizonyították hogy az antiszociális személyiségzavar előny a mai társadalomban.
2019. nov. 3. 08:05
 9/28 anonim ***** válasza:
55%
Az emberek nagytöbbsége beletörődő a dolgokba, és kevesen vannak, akik valóban aktívak, tevékenyek. Ezért...
2019. nov. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
Jó ez így.
2019. nov. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!