Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki gerinctelen hazugságra...

Aki gerinctelen hazugságra képes, annak nincsenek is őszinte érzései?

Figyelt kérdés
Tud neki fájni valami?
2019. nov. 3. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
A két témának semmi köze egymáshoz!
2019. nov. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért? Kifejtened?
2019. nov. 3. 10:44
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Afelé a személy felé, akinek a hazugságot nyomja, biztos nincs őszinte érzelem.
2019. nov. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként sokan tényleg bemagyarázzák maguknak a saját hazugságuk igazát, amit aztán teljesen átszellemülve hisznek is. Az ember valahogy úgy működik, hogy saját szemszögéből indul ki, onnan meg mindig igaza van.
2019. nov. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs összefüggés
2019. nov. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vannak. Mondtam már olyan hazugságokat amikre azt mondták hogy nem vagy normális például volt hogy: meghaltak szüleim régen csak hogy bocsánatot kérjenek, vagy volt hogy mesélte egy személy hogy meghalt nem tudom kije és én is ugyanezt hazudtam csak hogy szorosabb kapcsolatot teremtsek és még voltak ilyenek. Volt hogy bármilyen ok nélkül hazudtam olyannak akit szeretek. Megbántam? Egyet se. Ettől függetlenül szerettem azt a személyt akinek hazudtam? Nagyon szerettem, és akit szeretek az tud bántani engem a szavaival, tetteivel. Nem tudom ki hogy van ezzel, de engem általában csak azok a személyek tudnak bántani akiket fontosnak érzek, vagy szeretem őket. Akkor is csak addig amíg ezt érzem irántuk. Szerintem vannak őszinte érzéseim csak nem mindenki iránt.
2019. nov. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, és miért jó hazudni?
2019. nov. 3. 13:51
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Miért jó őszintének lenni? Miért van az sokszor hogyha őszinte vagy mégsem a kellő eredményt hozza, vagy sokszor azt mondják az emberek hogy ők szeretik az őszinteséget, és elvárják szóval legyél őszinte, viszont ha őszinte vagy akkor vérig vannak sértve. Nem az őszinteséget szeretik az emberek, hanem azt a hazugságot amit igaznak akarnak hinni. Miért jó hazudni? Ne tévesszen meg a válaszom nem azért hazudok mert annyira szeretek. Azért hazudok mert akarok valamit, és így a legkönnyebb megszerezzem. Nincs valami izgalmas életem aligha történik velem valami. Meg sokszor ami másnak izgalmas az nekem nem, és nekem a legtöbb dolog amúgy sem érdekfeszítő. Szóval hazudok történeteket hogy izgalmasnak tűnjek. Hazudok hogy szeretem ezt meg azt hogy hasonlónak tűnjünk. Általában egyébként igazat mondok, és nem szeretem a játszmákat se, de mondjuk ki muszáj játszmázni. Az is lehet hogy csak én vagyok rossz környezetben, és még nem találkoztam olyannal akinek nem kellene hazudni, játszmázni. Egyébként nem hinném hogy többet hazudok mint akárki más.
2019. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De, vannak érzései, csak annyira beleivódott már a személyiségébe a hazudozás, hogy természetesnek véli azt, és nem tűnik fel neki ez.
2019. nov. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer azért hazudtam saját magamról mert jobb színben akartam feltűnni valaki előtt.
2019. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!