Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan aki ismeri az...

Van itt olyan aki ismeri az ASMR érzést? Hogyan találtatok rá?

Figyelt kérdés
Kb mikor kezdődött, hogyan jöttetek rá, hogy tetszik? Milyen típusú videókat néztek? Tudja valaki rajtatok kívül?

2019. nov. 5. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Anil Cakmak videoit szoktam nezni. Tok veletlen talaltam ra
2019. nov. 6. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pár éve valami hasonló igényem támadt, nem tudtam hogy létező műfaj. Masszás videókat kerestem hogy kielégitsem ezt a vágyam és véletlen azok között találtam asmr-t. Utána beírtam a keresőbe.

Van pár külföldi kedvencem, magyarokat is nézek.

2019. nov. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez a kanadai csaj az egyik. Hihetetlen angyali szemei vannak, nagyon relaxáló csak a puszta lénye! Főleg a videó második fele és vége tetszik.


[link]

2019. nov. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én mindigis szerettem nézni, ahogy fodrászkodnak, elsőre megdöbbentett, hogy vannak kifejezetten ilyen igényt kielégítő videók, ergo nem csak én vagyok ezzel így :).
2019. nov. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Minden nap nézek ilyen videót. Engem megnyugtat ellazit.

Gentle whispering...én őt hallgatom ill. nézem.

2019. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Gyarapodnak a magyar asmr youtubeosok is.

https://www.youtube.com/channel/UCaZNbgJXJ2jilK11MXt74RQ

2019. dec. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Ekkora hülyeség, amire még igény is van a világon nincs! :)
2020. ápr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 streamsilent válasza:
100%

Én először nem éreztem semmilyen bizsergést, de egyre több videót néztem illetve hallgattam meg, és már nagyon szeretem hallgatni. Sőt, csinálok videókat is, ha van kedved, nézd meg:

https://www.youtube.com/watch?v=TBEr0gJofkE

2020. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7/8, ameddig nem tapasztaltad az érzést, amiről azt hiszed nem létezik, ne fikázd. :) Btw ha nem is hiszel benne, ez nem káros senkire, nem ártunk ezzel senkinek.
2020. jún. 26. 00:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a slime-os videókat szeretem, a szappanfaragást, a rágcsálást, az agyagozást, a tárgyak széttörését, kipukkasztását, mint vizuálisan mint akusztikusan ingerel. 😊😍
2020. júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!