Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy sok felnőtt...

Miért van az, hogy sok felnőtt (szülő) szidja a fiatalokat, hogy sokat lógnak a telefonjukon, de közben ők is csinálják?

Figyelt kérdés

Inkább példákkal fejtem ki a kérdést:

Amikor még gyerekorvoshoz jártam(2 éve) bejött egy anyuka a 4-5 év körüli gyerekével. Tél volt a kisgyereken pedig nagykabát volt. Amikor bejöttek az anyuka lehúzta a cipzárt a gyerek kabátján és leült telefonozni. Úgy láttam hogy nem nagyon beszélget senkivel inkább görget, a gyerek nem tudta levenni a kabátot, ezért ott ugrált, hogy lerázza magáról nem sok sikerrel, az anyuka nem törődött vele, végül úgy 10 perc után megszánta és levette róla a kabátot, aztán vissza is ült rögtön telefonozni.


Másik ugyan ilyen egy közeli rokonom (nem a szüleim) róla köztudott, hogy elhanyagolja a gyerekét, ő is a fb-t görgetni folyamatosan nem ír senkinek csak néha-néha felnevet 1-1 poszton.


És a legjobb amikor osztja a posztokat, hogy a mai fiatalok folyton a telefonjukon lógnak meg, hogy mi volt az ő idejükben, de 0-24-ben aktív.


Ui: Akinek nem inge ne is vegye magára, ha te nem ilyen vagy a kérdés természetesen nem rólad szól!



2019. nov. 6. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
A régi időkben miért olvasták az újságokat mindenhol? Na én is ugyanezt kérdezhetném tőlük.
2019. nov. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem, egy ilyen ismerősöm azzal indokolja, hogy de ők legalább FIATALON nem csinálták! Csak most idősen, mikor "úgyse tudna mást csinálni".

(Szerintem ez butaság.)

2019. nov. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

Nyilván ők is vannak a neten, ki nincs manapság már ott, de nem egész nap azon lóg, mindent félredobva.

Valószínű nem azok szidják ezeket a fiatalokat, akik pont olyan léhűtő, semmirekellő életet élnek.

2019. nov. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ilyen ember, nem is értem őt, állítólag őt ez kapcsolja ki.
2019. nov. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
100%
Ez általános jelenség, az idősebbek mindig mindent jobban tudnak, bezzeg a mai fiatalok...magukat meg nem veszik észre. Régebben meg a tv-be voltak szerelmesek. Gyerekkoromban engem is cseszegettek hogy miért játszom annyit a nokia kígyóval :D miközben ők egész nap tévéztek.
2019. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor 4-6-on felszállt egy középkorú fazon. Szólt valami ilyesmit, hogy "ezek a mai fiatalok mind a telefonjukba vannak belebújva". Oldalra néztem, hogy megvizsgáljam ezt az intelligens teremtést. Kezében a telefon, Messenger megnyitva. Szegényke nagyon buta.
2019. nov. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!