Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 25 éves nőként hol találhatnék...

25 éves nőként hol találhatnék hozzám hasonló koru srácot aki azért nem tud társat találni mert nem érzi és nem tud azonosulni a férfi női szerepleosztásokkal?

Figyelt kérdés
2019. nov. 6. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy párkapcsolat előtt át kellene beszélni és érdemes lenne felosztani a férfi-női szerepeket egymás közt, ha ezalatt azt értjük: "ki mit csinál a háztartásba", ki miben segít. Lehet tágabban is értelmezni ezt.n
2019. nov. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten a hazimunkara ertem. En nem igazan erzem magam nőnek. Nem szeretem a női dolgokat,a sminket,szoknyat. Nem szeretem ha kinyitjak elottem az ajtot,ha gyengebb nemkent kezelnek. Szivesen meghivnek en egy ferfit egy jó borra,ha ugy van. Olyan part keresek aki nem kifejezetten ferfias,nem is tud nagyon azonosulni ezekkel a szerepekkel és csak mint ember az embert keresi
2019. nov. 6. 11:50
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Biztosan fogsz találni ilyen ember, csak járj nyitott szemmel, ha valaki megtetszik akkor hívd meg borozni.
2019. nov. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Na én pont ilyen vagyok, de a nők rámerőszakolták ezt a viselkedést, hisztiznek, ha nem így viselkedem, ezért szép lassan hozzászoktam.
2019. nov. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Nehéz dolgod lesz. Ha jól értem, alapvetően "csak" embernek érzed magadat, és nem nőnek. Sokan vannak így (nagy részük szerintem nem is vallja be, mert az társadalmilag nem elfogadott), a háttérben a nőiség valamilyen szintű elutasítása lehet. Ami végülis nem csoda, mert a női lét - előnyeit és hártányait is figyelembe véve - összességében egy átok. Hogy a fenébe lehetne könnyen elfogadni valamit, ami szinte csak hátránnyal jár? (Majd jönnek itt is a megmondóemberek, de én legalább nem hazudok magamnak) A férfiak viszont nagyrészt nem így vannak a saját férfiasságukkal, mert őket nem érik a nőkkel összevethető hátrányok a nemük miatt. Persze, hogy elfogadják, és könnyen azonosulnak vele. Szóval te hiába lennél "csak ember", nincs a másik oldalon egy összevethető méretű halmaz olyan potenciális partnerekből, akik szintén "csak emberként" azonosítják magukat.
2019. nov. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan nehéz, legalábbis a fiatalok körében, akiknek már nem a régi, merev keretek határozzák meg a gondolkodását. A fiús/férfias beállítottságú nőismerőseim könnyen szoktak találni pasit, szerintem még könnyebben is, mint a régi vágású hercegkisasszonyok vagy akár a smink-shopping divatcsajok. Mondjuk elég sok férfi spanjuk van, szóval már pusztán statisztikailag is nagy eséllyel találnak magukhoz illőt.
2019. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Nekem például pont az ilyen lányok a szimpatikusak. Egy sima kapucnis pulcsiban segít barkácsolni ha kell és nem a ruhája meg a sminke miatt cincog állandóan.
2019. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg hát!
2019. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!