Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem olyan életet élek, amit a...

Nem olyan életet élek, amit a többi ember elvár. Hogyan ne érdekeljen a véleményük?

Figyelt kérdés

Nincs párkapcsolatom, de egy 24 éves nőnél nem lehet opció a szingliség.


Most épp egy multinál dolgozom, tehát ez jó nekik, de váltani szeretnék egy kreatívabb, kevésbé felelősségteljes munkára, ami valószínűleg olyan cégnél lesz, ami ismeretlen sokaknak.


Szüleimmel lakom, az albérlethez több fizu kell.


Nincs kifejezetten hobbim, nem tudok semmi kézzelfoghatót adni arra a kérdésre, hogy mi a hobbim.


Nem nagyon utazok, főleg pénz és társasághiány miatt.


Kevés húst eszem, mert nem szeretem. A csirkével elvagyok.


Nem tudok egyből beilleszkedni új közösségbe, csak ha a többi fél is úgy akarja.


Sajnos nagyon magamra veszem a környezetem reakcióját... és ezekért meg szoktak szólni.


2019. nov. 6. 12:22
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem foglalkozol vele talán elmúlik.
2019. nov. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül egyik se deviáns viselkedés, szóval nincs miért aggódnod.
2019. nov. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egész problémahalmaz csak a te fejedben van, másrészt a te életedet te éld úgy, ahogy akarod, ne másoknak akarj megfeleli, ne érdekeljen a véleményük.


"Nincs párkapcsolatom, de egy 24 éves nőnél nem lehet opció a szingliség."

Ez senkit nem érdekel, miért ne lehetne ilyen opció??

"Most épp egy multinál dolgozom, tehát ez jó nekik, de váltani szeretnék egy kreatívabb, kevésbé felelősségteljes munkára, ami valószínűleg olyan cégnél lesz, ami ismeretlen sokaknak."

Ezzel mi a gond?

"Szüleimmel lakom, az albérlethez több fizu kell."

Akkor ne külön albérletet akarj, hanem másokkal közös lakásban egy szobát, az jóval olcsóbb! Csak akarni kell, és megoldható.

"Nincs kifejezetten hobbim, nem tudok semmi kézzelfoghatót adni arra a kérdésre, hogy mi a hobbim."

Akkor vagy mondd, hogy nincs hobbid, vagy - ami okosabb lenne -, keress magadnak valamit, probléma megoldva.

"Nem nagyon utazok, főleg pénz és társasághiány miatt."

Utazni nem kötelezö, nem elvárás, ez miért probléma számodra?

"Kevés húst eszem, mert nem szeretem. A csirkével elvagyok."

Én vegán vagyok, mégsincs senkinek baja vagy beleszólása, ez magánügy. Neked miért probléma?

"Nem tudok egyből beilleszkedni új közösségbe, csak ha a többi fél is úgy akarja."

Ez a természetes viselkededés, miért gond?

"Sajnos nagyon magamra veszem a környezetem reakcióját... és ezekért meg szoktak szólni."

Alakíts ki saját véleményt mindenröl és ne másokkal foglalkozz!

2019. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne pusztíts már el.
2019. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem csak te vagy így,egyébként mindenki olyan életet éljen amilyet ő szeretne,nem kell foglalkozni olyan dolgokkal ami le nyom,próbáld meg élvezni az életet,légy vidám,mosolyogja,sose szomorkodj,ne foglalkozz negatív emberekkel és olyanokkal sem aki meg szeretne téged változtatni.



Van még elég időd, majd ha el jön az igazi akkor választasz.


Ezzel semmi probléma,ha neked az a munka jobban fog tetszeni és tudod élvezni is akkor jól teszed.


Nem probléma,sokan így vannak még ezzel jó magam is.


Nem vagy elkésve,próbálj ki különböző dolgokat aztán tudsz belőle választani.


Régebben engem is ez gátolt,kevés pénzből is lehet utazni akár csak az országon belül,de azon kívül is,csak okosan kell gondolkodni.

Hát igen társasághiány,egyedül is el lehet menni,egyedül is jól lehet érezni magadat, nyilván azért jó a társaság is,de túl lehet élni egyedül is és ki tudja új embereket tudsz megismerni amiből később barátság lehet, meg ismerheted saját magadat is mire vagy képes? Stb...

Szóval nem kell ehhez sok pénz,nyilván ha valakinek nagyon nagyok az igényei maximum akkor, ha nincs nagy igényed akkor miért is ne tudnál el menni? új helyeket fel fedezni ahol nem is kell fizetni,van sok ingyenes dolog is még szerencsére amit meg lehet nézni,nehéz meghozni ezt a döntést de számos lány-nőt láttam már egyedül kirándulni-utazni szóval ha nincs társaság majd az utad során van lehetőséged találni, csak merj kezdeményezni ha szeretnél.

Minden az embertől függ,mindenki saját maga alakítsa az életét, vagy nincs igazam?


Nem is baj,nem egészséges a sok hús,de néha azért szükséges van a szervezetnek rá, igazából ha megnézzük a vegánokat még semmi bajuk nem történt ez miatt.


Ezzel nem csak te vagy így,én és még sokan mások is így vannak, szóval nem vagy egyedül.


Nem vagy egyedül.

2019. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ne foglalkozz vele, a következőképpen tedd: Gondold át: minden problémádat, gondodat, nehézségedet önmagadnak kell megoldani. Senki sem ad pénzt, nem segít megoldani vagy könnyebbé tenni problémáidat, a hatalmas nagy elvárásokkal rendelkező megmondóemberek közül. Másokhoz hasonlítgatni, elvárásokat közvetíteni tudnak csak, mást nem... Ha meg tudnál felelni nekik (ami képtelenség), akkor majd egy másik csoportnak nem felelnél meg. Mindig lesznek, akik meg akarják mondani másnak, hogy éljen, mi a tuti, mit "kellene" tennie...
2019. nov. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak nálunk nem érdekel senkit a másik ember dolga? Én itt még soha nem hallottam senkit arról beszélni, hogy kinek van párja meg kinek nincs. Meg hogy ki hol él...


Ne foglalkozz velük aztán kész, úgy éled az életed ahogy neked tetszik.

2019. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondold el, ha beteg lennél, hány megmondóember látogatna meg a kórházban? Valójában az, hogy piszkálnak arra jó számukra, hogy saját életükben nem tesznek rendet, érzik, hogy kezdeniük kellene valamit önmagukkal, de ez odafigyelést, energiát igényelne. Más piszkálásával csökkenthetik.
2019. nov. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok közösségekben (elsősorban, de nem kizárólagosan) téma a másik életével való foglalkozás, a "kinek mit kellene tenni" különösen a beszűkült életűek esetén. Ezekkel nem kell foglalkozni. Ha nehézséget okoz, kérhetsz életvezetési tanácsot (nem szégyen segítséget kérni) pszichológustól.
2019. nov. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!