Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egyik nap...

Miért van az, hogy egyik nap kedves velem másik nap kerül?

Figyelt kérdés

Van egy pasas a munkahelyemen, aki tetszik nekem. Más részlegen dolgozunk, de olykor átjön hozzánk is de közel vagyunk egymáshoz.

Szoktunk olykor beszélgetni, csak nem mindig érek rá mert gyakran elfoglalt vagyok, ő is elfoglalt, van úgy hogy csak köszönünk egymásnak.

Na mármost, nagyon nem értem olykor a viselkedését.


Egyik nap, pont tegnap fülig érő mosollyal köszönt nekem, ma pedig egész nap került, direkt ha a közelemben volt direkt úgy ment kikerülhessen, rám se nézett, kerülte szemkontaktust. Akartam neki köszönni, de így hogy rám se néz így nem merem, attól tartottam nem köszön vissza az pedig olyan kellemetlen.


Olyan is volt ugyanazon a napon váltakozott neki, egyik órában nevetgélve beszélgetett velem, másikban mikor jött velem szembe és elköszöntem mert épp mentem haza, ugyan visszaköszönt de rám se nézett, másfele nézett.


Nem tudom mi lehet a baja olykor velem, én nem tettem rosszat ellene és nem is nyomultam vagy lettem volna erőszakos. Még csak nem is említem őt senkinek, nem beszéltem ki senkinek.


Remélem csak rossz napja van olykor, vagy stresszes, de ez nem magyarázza azt, hogy olykor látom kerül engem mint aki fél vagy retteg, vagy nem tudom.


Nem olyan fiatal pedig.



Én 27/N ő pedig 38/F.



Köszönöm előre is a válaszokat.



2019. nov. 6. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
6%
Te 27N most azt várod, hogy random idegenek találgassák, mi baja lehet egy olyan 38/F-nek, akit még sohasem láttunk? Ezt 16 évesek szokták, másokkal megtippeltetni az életük minden mozzanatát. De várjunk csak... olyan ismerős a stílusod... 😉
2019. nov. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk is van egy srác aki egyik nap tök aranyos, másik nap szarik a fejedre. Én kedvelem őt, ő engem nem tudom... De egyik nap nagyon nézett engem, én is őt. Másnap meg konkrétan nem léteztem. Nem sokat beszélünk az igaz, valahogy nem is tudok vele könnyen beszédbe elegyedni, zavarban is vagyok... s ő sem beszélget annyira. De nem értem akkor miért ilyen egyszer, máskor olyan. Viszont mással nagyon jól elbeszélget meg nem nézi őket levegőnek.

Így elég nehéz is kezdeményezni, ha alkalmat sem ad... Zárkózott ő is.


Fogalmam sincs mi van az agyukban! Egyik nap mosolyog rád meg nagyon néz, másik nap le vagy szarva. Nem hiszem, hogy rossz napja van és azért. De inkább kár bele magyarázni bármit abba ha néha a szeme kiesik rád, másnap meg nem létezel? Engem is zavar, mert ha valakit kedvelek akár barát akár tetszik, nem változtatom ennyire a hozzá állásomat a másik ember irányában napról napra.

2019. nov. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!