Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nyitott, barátkozós, pörgős...

A nyitott, barátkozós, pörgős embereket mindenki jobban szereti vagy valaki jobban vonzódik a zárkózottsághoz és szolidsághoz?

Figyelt kérdés
2019. nov. 6. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert pl.: én jobban vonzódok a pörgősebbekhez, pedig nem vagyok az, viszont vannak helyzetek, amikor a zárkózottak érdekelnek. Fura.
2019. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Engem általában irritálnak az extrovertált emberek, mert nem csak extrovertáltak, hanem hülyék is. De van pár extrovertált barátom.
2019. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor egy hónapja megismertem a páromat, pont az fogott meg benne többek közt elsőre, hogy visszafogott, szerény férfi volt, pedig iszonyúan jóképű. Láttam rajta, hogy szimpatikusnak tart, mégsem állt neki flörtölni velem, és ez nagyon tetszett.
2019. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem elsősorban ez határozza meg, hogy kedvelni fogok-e valakit. Vannak barátaim, ismerőseim mindkét kategóriából.


Egyébként tudat alatt az ember azzal szimpatizál, aki hasonlít hozzá.

2019. nov. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem kifejezetten taszít az általad leírt típus, mivel én épp az ellenkezője vagyok.

Egy pörgős ember egyszerűen nekem túl sok.

2019. nov. 7. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy mindenki jobban szereti,lehetnek ku.v4 idegesítőek is.Locsog-fecseg,ha nem pörögsz vele téged néz hülyének,poénosnak álcázott szurkálódással akar mások előtt lejáratni pl.

Volt olyan pörgős,nagy dumás munkatársam aki mesélte,hogy az előző munkahelyén bepanaszolta a főnöknél a kollégáját,pusztán,mert az túl csendes volt,és ő nem akart vele együtt dolgozni.Szóval,hiába nyitott,pörgős valaki,ha hülye mint a s...g,én nem fogom kedvelni.

Alapvetően(férfiként nőknél is) a visszafogottabb embereket szeretem,persze ne legyen azért kuka,inkább beszéljen ritkábban,de értelmes dolgokról.

2019. nov. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!