Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezdted a mai napod?...

Hogyan kezdted a mai napod? Mit fogsz még a mai nap csinálni?

Figyelt kérdés
Ki fejthetnéd a dolgokat,munkádat is nyugodtan.
2019. nov. 7. 10:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Magányosan kezdtem és úgy gondolom magányosan is fog telni. Beteg vagyok, itthon pihenek egyedül.

Olvasgatom a kérdéseket és azon gondolkodom mit csinálhatnék.

2019. nov. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szokásos munkanap
2019. nov. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Reggel 4:40-kor kelés aztán irány a meló. Délután főzök holnapra kaját, valamint lakásfelújításhoz keresek ötleteket és az anyagköltségeket is összeírom, átnézem. Este kutyasétáltatás aztán nézek valami horrorfilmet elalvás előtt.
2019. nov. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Mi közöd is van hozzá?
2019. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Depresszív hangulatban indult, a korán kelés és az eső miatt.

Munkában most nem igazán vannak nagy dolgok, elég sokan szabin vannak + éppen rendezvény van, addig a fű se nő, csinálgatom az eddig felgyűlt és megmaradt feladatokat, intézem a saját dolgaimat (pl. munkaügyben utaztam nemrég, most készítem és adom majd le azzal kapcsolatosan a papírokat, ilyesmik), elég laza nap, lehet hogy kicsit korábban le tudok lépni, mehetek haza lámpákat felszerelni, küszöböt befaragni a helyére, takarítani, meg ami még akad. :D

2019. nov. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

hajnalban szex az exszel, aztán irány a munka, most is munkában vagyok, lassan ebéd, utána szintén munka


hazafele dolgozok saját projekten, tusolás amikor hazaérek, otthon szintén munka és játék is lesz, talán filmezés is


végül alvás

2019. nov. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A nap jól kezdődött, otthon.

Munkahelyen viszont beigazolodott, hogy az új főnöknel nagyobb idióta nincs még a párhuzamos univerzumokban sem.

2019. nov. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7- Lehet, hogy egy helyen dolgozunk?


Ma szabadságon vagyok. Későn keltem, elmentem bevásárolni, ebéd, délután talán kirándulás a kutyákkal.

2019. nov. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

4kor keltem, mondhatni jól indult a napom mert lecsekkoltam a tegnap esti fogadásaimat ês nyertem pár ezer forintot. Most munkában vagyok egy cargoraktarban dolgozom és egy pancsolt automatás instantkavet iszom.

Dêlután egy lány barátommal talizok, ên megyek hozzá szerencsére nem lakik messze. Kitudja lehet lesz köztünk valami, bár kapcsolatba nem akarnék lenni vele, meg amúgy is költözök hamarosan, szóval feleslegesen kavarna bele bármilyen románc az életembe... Nameg egy barátság is tönkremenne.

Az estét még nem tudom attól függ mikor lêpek le a lànytó, de valszeg ennyi lesz mára. Meg amit a sors tartogat amirõl még nem tudok 🙂

2019. nov. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Viszonylag jó volt a kedvem reggel, utána már kevésbé mivel szalagavatóra készülünk és pont az egyik legnehezebb táncot választotta az osztály (bécsi keringő) amit még bőven kéne gyakorolni viszont holnap már főpróba, szombaton pedig már élesben megy a nagyközönség előtt...

Hazudnék ha azt mondanám nem izgulok, mert nekem is vannak még nehezebb lépések amik nem mennek olyan jól, pl. az alap lépés vagy keringő lépés amire az egész tánc épül, ezért kénytelen leszek itthon is gyakorolni, majd ráveszem húgom, hogy segítsen. :D A másik hogy voltak akik látták a táncunkat és mindegyikük szerint olyan, mintha leszarnánk, miközben ez nem teljesen igaz, szeretnénk, hogy szép legyen, de nehéz, ha minden fiúra két lány jut és egyszerre kell rájuk is és a többiekre is figyelni. Őszintén nem tudom hogy oldjuk így meg, de nagyon remélem sikerül majd mindent összehozni még mielőtt a főpróba elkezdődik. :)

2019. nov. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!