Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik általában ha egy...

Mi történik általában ha egy manipulátor rajön, hogy az áldozat már nem dől be a megtevesztéseinek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Nem keres. Az üzeneteimre nem válaszol és bujkál. Miért?

2019. nov. 7. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tobb forgatókönyv is elképzelhető. De az az érzésem hogy te pontosan tudod a választ a miértre csak még nem mérted tudatosítani magadban.
2019. nov. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire gondolsz. Kifejtened?
2019. nov. 7. 10:40
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Akkor keres másikat.
2019. nov. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Mérgesek lesznek és sértegetni kezdik az áldozatot. Újra és durvábban manipulálva.

Aki nem válaszol és eltűnik, az inkább az áldozatra jellemző cselekedett.

2019. nov. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Dobbant és azonnal keres egy másik áldozatot.


Csakhogy itt nem erről van szó. Te még mindig áldozata vagy. Azzal foglalkozol, hogy miért nem keres téged és mit csinálhat? Mit érdekel az téged?

2019. nov. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert nem tudom az eltűnésenek az okát. Nem gondolnam, hogy ez jellemzo lenne rájuk. Ahogy egy előző írta, inkább az áldozatra jellemző. Semmi másért nem érdekel.
2019. nov. 7. 10:50
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Keresed te miért keresne,lehet kivár...lehet abban élvezkedik hogy utánna kajtatsz ki tudja.
2019. nov. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Senki többet harmadszor? :D
2019. nov. 7. 15:53
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Halálmadár játszma, éjjel felhív, hogy miattad kapot tyúkszemet és két napot jósolt neki az orvos, a halálán van és téged nem érdekel, ha meghal, mert téged sosem érdekelt a sorsa. Felhív:-szia, bevettem egy hashajtót, most nincs rajtam pelenka, te hibád ha nem rohansz nekem hozni a tescoba pelenkát....(megtalálja a módját hogy te mire harapsz rá, légy résen)
2019. nov. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. nov. 7. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!