Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Dragon Ball vagy Pokémon?

Dragon Ball vagy Pokémon?

Figyelt kérdés

Melyiket szeretted jobban? Melyikhez kötődnek jobb, szebb emlékeid? Melyiket néznéd meg akár most is?

Voltak kedvenc szereplőid, karaktereid?

Számodra melyiknek volt inkább üzenete, mondanivalója?



2019. nov. 7. 16:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
Pokémon ezerszer jobb volt.
2019. nov. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%

Dragon Ball < Pokémon

Dragon Ball Z > Pokémon

2019. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%

Dragon Ball Z.

Szerettem a Pokemont is, de krvára idegesített, hogy Ash 20 évadon keresztül ugyanaz a 10 éves gyerek :D

2019. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%

Dragon Ball abszolút :)


Amikor elkezdte vetíteni az RTL klub, húgommal néztük ezerrel. Akkor voltunk 19/9 évesek. Néha fel is emlegetjük, hogy mennyire jó volt akkor. ☺️


41F

2019. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%
Pokémon🤩
2019. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%

Dragon ball-t sose néztem, a Pokémont viszont néztük sokat gyerekként, emlékszek még gyűjtöttünk is ilyen ki gagyi kártyákat, Rémlik valami hogy akinél a jég típusú pokemon volt az kb nyerte a meccset mert röhejesen op volt vagy valami ilyesmi :D

Szóval nekem pokemonhoz kötődik több pozitív emlékem, de mai fejjel már nem nézném újra, az avatár mesét viszont akár mai fejjel is simán újranézném.

2019. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%

Pokemon. Mert gyerekként láttam és az inkább gyerekeknek való. Szerettem a rakétacsapat szövegét, meg úgy egyébként is viccesek voltak. "Készülj a harcra és vele a kudarcra..."

Dragon Ball Z, vagy Dragon Ball, már nem emlékszem melyik melyik. Egy ideig néztem. Ott akadtam ki mikor Szívtelen Sátánról kiderült hogy ő igaziból az Isten csak rosszkedvű. Oké tudom hogy nem így volt, de kb. ennyit fogtam fel belőle 10valahány évesen.

2019. nov. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Most visszanézve Dragon Ball (a Z is). Értem én hogy már mindenki kb. 3-szor meghalt és feltámadt (és egy összecsapás tart vagy 8-10 részen át) de a Pokémonban meg minden résznek ugyanaz a vége.
2019. nov. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Krisipoke ***** válasza:
81%

Mindkettőt néztem és szerettem, de a Pokémon annyira megfogott, mint szinte semmi más.


Aztán kicsit később kinőttem a sorozatból... de szerencsére a játékok voltak annyira jók, hogy megtartották a töretlen érdeklődésem és szeretetem sok-sok évvel azután is, hogy a sorozatot már nem néztem, és ez a mai napig áll.

2019. nov. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a Dragon Ball-t szeretem. Most a Heroes részeket nézem.
2019. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!