Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az embereket régen zavarta,...

Ha az embereket régen zavarta, hogy a füllhallgatóból kiszűrődik a zene, hogy-hogy ma elfogadják, hogy füles nélkül hallgatnak zenét sokan (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Onnantól, hogy bejöttek az MP3 lejátszók éveken át volt ebből sok bonyodalom; rengeteg ember szólt rá a másikra, hogy vegye le a hangerőt, mert zavarja, sok ember háborgott a másiknak, amikor elterjedt a Facebook, oda is kiirogatták, meme-k születtek, stb.


Manapság meg sokszor utazok olyan gyerekkel vagy felnőttel, aki füles nélkül nézeget videókat vagy hallgat zenét egész út alatt, magas hangerőn. Viszont nem szoktak rájuk szólni és meme-k se születnek belőlük, nem háborog senki miattuk, stb.


Hogy-hogy az emverek elfogadóbbá váltakezen a téren? Nagyon éles a váltás, mert régen nagyon dühösek lettek, ma meg elfogadják.



2019. nov. 7. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Senki se fogadja el, inkább beletörődnek. Utálom ha valami cigány így hallgat zenét de most őszintén mit tudok tenni? Vágjam hozzá a saját fülhallgatóm, vagy szóljak rá hogy aztán meg megkéseljen?
2019. nov. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az emberek egy része, egyre mulyább. Senki nem mer szólni semmiért, mindenki azt várja, hogy majd más szól. Másrészt meg egyre több, a frusztrált idegbeteg.
2019. nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A fülhallgatót, bár két fülünk van, egy el-el írjuk.
2019. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert kevesebben vannak.


Fülhallgatós baromból még mindig van minden buszon egy, hangosan videózóból meg kéthetente egy.


Engem már egy új dolog borít ki: a putying. Amikor valaki FB chatel a buszon, kezében a telefon, nézi, de nem veszi le a hangot, hanem minden üzenetnél "putying". Kedvem lenne minden ilyenhez odamenni és feldugni a telefonját az orrlyukába.

2019. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Volt ilyen orias plakatos aklami lampany a fulhallgatok veszelyessegerol: Szerinted meddig elne?” Szlogennel. Rgy nyuszin vagy ozon fulhalgato volt a vadonban! Minket is eluthet egy bicikli vagy rolleres a jardan! Vagy a busz vagy villamos. En is voltam mar tobbszor,h fulhallgatoval nem tunt fel,h jon a villamos,ugy rantottak el elole.


Egy ideje nem merek fulhallgatozni.

Masik a hallaskarosodas.


Jarmuvon nem hallgatom a radiom,csak az utcan. Vagy akkor kapcsolom be,ha orsit egy kisgyerek.,:D

2019. nov. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már bocsi hogy ezt mondom kedves utolsó, de azért ahoz elég nagy hülyének kell lenni hogy valaki kisétáljon a sinekre körbenézés nélkül, akár van fülhallgató a fülében, akár nincs.
2019. nov. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Korbeneztem mindig az atkeles elott,de volt,amikor varasnal kozelebb mentem a jarda szelehez. Elgondolkodtam es kikapcsolam. Bizony akkor tobbszor hulye voltam. Nagyon elvonta a zene a figyelmem.
2019. nov. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!