Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit érhetek így el a életben?

Mit érhetek így el a életben?

Figyelt kérdés

Nincs semmihez tehetségem, béna, ügyetlen vagyok, csak a bambákat, kétbalkezeseket győzöm le.

Minden játékba vesztek nyerés csak ritka amatőrök ellen adatik meg.

Nem megy az idegen nyelv, matematika, infoból középszer vagyok sok gyakorlással, ergo abból sincs, többiből úgyszint.

Faterom tanított sok mindenre legalább 500 órát, azokat a dolgokat is csak azért tudom.

Rossz a memóriám, könnyen felejtek.

Egyetlen jó tulajdonságom az akaraterő: sosem adom fel, nyitott szemmel járok a világban, kíváncsi vagyok és elviselem miközben az élet minden területén bucira vernek.

Hogyan fejlesszem kézügyességemet, szem-kéz koordináció, matematika, idegen nyelv, informatika és egyéb képességeimet?

Ui: Atletizálok abban is a rutinom miatt van néhány amatőr versenyen elért 2.helyem


2019. nov. 8. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Az, hogy felismered a gyengeségeid már siker. Végezz fizikai munkát pl legyél burkoló, asztalos, autószerelő, ács, ablakos, redőnyös, klímás, festő, vízvezetékszerelő stb.


Ezek nem kívánnak különösebb agyi képességeket de hasznosak, élvezhetőek és pénzt is lehet keresni velük. (az autószerelés kicsit billeg, de mondjuk ott sem kell nobel díj ahhoz, hogy meg tudj élni)

2019. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

én figyelemzavaros vagyok, van hogy az előző mondatomat elfelejtem mégis az előnyömre fordítom ezeket a dolgokat


először is keresned kell valamit ami érdekel, amit szeretsz csinálni és abban fejleszteni magadat

2019. nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!