Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A börtönben miért nem hagyják...

A börtönben miért nem hagyják nyugton az embert? Mennyire igazak ezek a leesett szappan meg csicskáztatós sztorik?

Figyelt kérdés
Azon elmélkedtem, hogy 50iksz kilós fiúként milyen lenne az életem ha börtönbe kerülnék és fizikailag biztos, hogy nem tudnám megvédeni magam szóval előbb kötném fel magam, minthogy börtönbe kerüljek. Viszont azt nem értem, hogy akkor a börtönőrök mire vannak ott és mit csinálnak, ha folyamatosak az erőszakok, a csicskáztatások és hasonlóak? Meg miért nem hagyják békén egymást az emberek, ha már így is éveket kell egy helyen tölteni, akkor miért nem nyugodtan és elvonultan töltik ki azt az időt (akár hasznosan dolgozva vagy tanulva)? Mivel én az időm 98%-át 4 fal között töltöm így egy börtönben se lennék rosszul magányosan (így akár be is vállalnék egy szabadságvesztést), viszont a gondolata már elborzaszt, hogy egymás között mit művelhetnek a rabok.

2019. nov. 8. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Nekem müteni kellett az ánuszom miután szabadultam. Aztán meg mehettem pszihológushoz is.
2019. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Fú erre én is gondoltam h szrrá olvasnám magam bent. Meg gitároznék. Ha lehetne.


Amúgy meg sztem ha valaki nem akarja h csicskáztassák, az megoldja. A legtöbb ember már a börtönbekerülése előtt csicska volt, és ezért elfogadják azt ami bent történik.

2019. nov. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Akik a békés, nyugodt, dolgos életet kedvelik, többnyire nincsenek börtönben. Vágod? Azok vannak bent, akik kint is "rosszak", rossz dolgokat tettek.
2019. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"Azok vannak bent, akik kint is "rosszak""


Már ne haragudj, de egy szerencsétlen kimenetelű közlekedési balesetből - ahol a félelemtől zokogtál amikor megláttad az elütött vagy halott embert - bűnösként hoznak ki, akkor anélkül börtönbe vágnának, hogy egy kést vettél volna a kezedbe. Szóval rohadt nagy tévhit, hogy csak erőszakos bűncselekménnyel lehet a börtönbe kerülni.

2019. nov. 8. 19:05
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kivétel mindig, mindenhol van, ezzel fölösleges példálózni. A börtönben a rabok nagy százaléka kint is valamiképpen "bajkeverő", és nem véletlenül, ártatlanul van bent. És nagy százaléknyi ember pont el tudja érni, hogy mindenkinek szr legyen.
2019. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az unalom nagy úr ám. Van aki bekattan attól hogy évekig sőt esetleg élete végéig ugyanaz van, és ezért kötekednek, meg szivatják egymást. A gyerekek is hasonló okokból ütik vágják egymást az iskolában meg megy a kirekesztés szemétkedés. Tudod ahol sok embert zárnak össze...
2019. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A másik meg hogy jól tudják hogy ha ki is kerülnek stigma lesz rajtuk, így nincs motiváció arra hogy tanuljanak dolgozzanak bent. Hiszen a sorsuk úgymond eldőlt
2019. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy állj fel boxolni mindenért, ha nem csicska vagy köcsög leszel.
2019. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8 hónap fogház után idén júliusban szabadultam de még mindig baromira fáj a seggem.
2019. nov. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az izom tömeg semmit nem számít. Csak a belső.
2020. jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!