Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti kire haragszotok jobban?...

Ti kire haragszotok jobban? Arra az emberre, aki kihasznál valakit, vagy arra aki hagyja hogy kihasználják és nem tesz ellene semmit?

Figyelt kérdés
Magyarországon (is) sokan vannak akik kihasználnak valakit és akik tudják hogy kihasználják őket mégis hagyják.Például a munkahelyeken is gyakran előfordul hogy a dolgozókat kihasználják.Éhbérért dolgoztatják őket,miközben a munkaadó milliókat tesz zsebre minden hónapban.Vagy ott vannak a közmunkások akik hóban,fagyban nyáron a 40 fokban kint dolgoznak a szabadban 50 ezerért.És persze még sokféleképpen ki lehet használni valakit.De akit kihasználnak,az valóban megérdemli?
2019. nov. 8. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én arra haragszom aki kihasznál.
2019. nov. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sok embernek nincs más választása. Én sokkal jobban haragszom azokra, akik kihasználnak másokat, és szerintem ezzel szinte mindenki így van. Talán azokra vagyok még mérges, akik tehetnének ellene, de inkább elviselik, hogy kihasználják őket.
2019. nov. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Blade Bone ***** válasza:
Egyikre sem haragszom, de talán az a rosszabb, ha valaki elviseli a kihasználást, mert szerintem változtatni mindig van lehetőség, ha nem is egyik napról a másikra, de kis idővel minden probléma orvosolható...
2019. nov. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1, Saját magamra, mert nem merek kiállni magamért, így hagyom magamat kihasználni;

2, Nehéz megítélni, hogy megérdemli-e valaki, hogy kihasználják-e? Az a baj, hogy a média, pár közszereplő is arról beszél, hogy ez így a jó, ezt meg átveszi egypár ember, és máris megvan a baj. Vannak emberek, akiknek a személyisége alapból nem az az erőszakos stílusú, és van az ellentettje, a mulya, aki nem lép fel gond esetén. Önmagában szerintem nem érdemli meg senki sem, hogy kihasználják.

2019. nov. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog kihasználni valakit, de sokkal jobban bosszant, amikor valaki tűri, hogy kihasználják, ráadásul úgy, hogy ezzel tisztában is van. Nem szeretem a tehetetlen embereket. Amikor valakinek segítségre van szüksége, akkor én nagyon szívesen segítek, de sajnos nagyon sokan vannak, akik nem a segítséget várják el, hanem azt, hogy megoldjanak valamit helyettük vagy maguktól megoldódjanak a problémáik, de tenni vagy változtatni nem hajlandók érte. Van, akin egyszerűen nem lehet segíteni. Ezekre az emberekre ugyan nem mondom, hogy megérdemlik, hogy kihasználják őket, de ha többszöri próbálkozás után sem tesznek semmit, akkor el szoktam engedni a kezüket.
2019. nov. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!