Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti amikor kölykök voltatok...

Ti amikor kölykök voltatok aludtatok az oviban? Mert én sosem tudtam :D igaz nem ma volt, de akkor is emlékszem míg a többiek aludtak én ültem egy padon mert én nem tudtam mert hipervoltam mindig :D

Figyelt kérdés
2019. nov. 8. 23:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudtam soha aludni, csak fekve bámultam a plafont. :D
2019. nov. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Arra emlékszem, hogy nagyon utáltam. Sosem voltam napközben álmos, így dögunalmas volt a délutáni pihenő. Általában csak feküdtem és alig vártam, hogy vége legyen. :)
2019. nov. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Én nem szerettem. Arra emlékszem, hogy ilyen kempingágy szerűségek voltak és csomószor tele volt homokkal és már akkor is kicsit kényesebb voltam és rohadtul zavart. :D
2019. nov. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Blade Bone ***** válasza:
Én mindig egy lánnyal voltam elfoglalva, folyton egymást néztük alvás helyett, :D de amúgy meg nem nagyon játszottunk együtt lányokkal és nekem ciki lett volna így "udvarolgatni" :D
2019. nov. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem aludtam sosem. És most a gyerekem se. Az óvónő csesztet vele, mert nekik ez nyilván kényelmetlen, de leszarom. Nekem sincs a napom közepén három óra trécselés-szünet (gyerek azt mondja, azért nem tud aludni, mert beszélgetnek, ennek az első fele nyilván kamu, más okból nem alszik, de a második fele biztos, hogy igaz).
2019. nov. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak tetettem hogy alszok. Soha nem aludtam igazából. Nekem annyi volt a szerencsém hogy csak 1 évet jártam oviba. Abban az egy évben is csak pár hónapig voltam ottalvós. Mivel utánna már inkább hazavittek délben. Lehetett olyat is.
2019. nov. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem is hazahordtak délben, de amíg nem, addig nem tudtam aludni, csak úgy tettem, mintha.
2019. nov. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sohasem aludtam és otthon sem volt elvárás a délutáni alvás. Ráadásul mai napig gondot okoz, ha máshol kell aludnom.
2019. nov. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Négy évig voltam óvodás, egyetlen egyszer sem aludtam. Ez nem lett volna baj, de fekve se tudtam maradni, muszáj volt mászkálnom, játszanom, nem hagytam nyugtot szegény óvónéniknek. Ha ma lennék gyerek, valószínűleg rám sütnének valami divatos szakkifejezést, akkor csak “szófogadatlan” voltam. :D
2019. nov. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyetlen egyszer sem aludtam, álmos sem voltam soha. (2 éves korom után otthon sem fektettek le ebéd után már.)

Oviban feküdni kellett, és csendben lenni, nagyon untam. Volt olyan dada, aki még azért is szólt, hogy aki nem alszik, az is csukott szemmel legyen (anyád...)

Lányom sem aludt, ő 4 évig volt ovis, soha, egyetlen egyszer sem aludt (amíg itthon volt velem 3 éves koráig, addig itthon aludt ebéd után.)

2019. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!