Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert keverednek ossze az...

Miert keverednek ossze az almodott emlekek a valos emlekekkel?

Figyelt kérdés
Pl. Valamire vissza gondolok es nem realis reszletek ugranak be, vagyis rajovok hogy ezt csak is almodhattam.emlekeimben osszefonodnak a valosaggal neha.nagyon zavaro tud lenni.

2019. nov. 9. 07:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen én is hasonlóan vagyok. Nyilván azért mert annyira valóságosnak éreztük az álmot hogy az agyunk elkönyveli emlékként.
2019. nov. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sokszor olyan dologra is valóságként emlékszek amit csak a fejemben képzeltem el. Lehet azért mert annyira intenzíven eltudom képzelni sokszor a dolgokat mintha valóság lenne. Például múltkor nagyon mérgesen mentem haza egy buliból, és a fejemben elképzeltem hogy mit csináltam volna, és másnap úgy keltem fel hogy azt hittem megcsináltam, és csak később gondolkodtam hogy meg se történt... minden csak a fejemben volt. Emlékszem régen nagyon szegények voltunk, és éhes voltam egy hamburgerre, de mivel nem volt rá pénzünk nem volt lehetőségem hogy egyek. Csak az maradt hogy elképzeltem ahogy leülök fogom a hamburgert érzem az illatát, érzem az ízeket ahogy beleharapok. Ezt sok mindennel csináltam a nélkülözés miatt amiben felnőttem. Hogy miért van ez nem tudom.
2019. nov. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!