Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Miert keverednek ossze az almodott emlekek a valos emlekekkel?

Pl. Valamire vissza gondolok es nem realis reszletek ugranak be, vagyis rajovok hogy ezt csak is almodhattam.emlekeimben osszefonodnak a valosaggal neha.nagyon zavaro tud lenni.

Keress kérdéseket hasonló témában: Valosag

nov. 9. 07:17  Privát üzenet  

A válaszok
Igen én is hasonlóan vagyok. Nyilván azért mert annyira valóságosnak éreztük az álmot hogy az agyunk elkönyveli emlékként.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont nov. 9. 09:52 Privát üzenet
Én sokszor olyan dologra is valóságként emlékszek amit csak a fejemben képzeltem el. Lehet azért mert annyira intenzíven eltudom képzelni sokszor a dolgokat mintha valóság lenne. Például múltkor nagyon mérgesen mentem haza egy buliból, és a fejemben elképzeltem hogy mit csináltam volna, és másnap úgy keltem fel hogy azt hittem megcsináltam, és csak később gondolkodtam hogy meg se történt... minden csak a fejemben volt. Emlékszem régen nagyon szegények voltunk, és éhes voltam egy hamburgerre, de mivel nem volt rá pénzünk nem volt lehetőségem hogy egyek. Csak az maradt hogy elképzeltem ahogy leülök fogom a hamburgert érzem az illatát, érzem az ízeket ahogy beleharapok. Ezt sok mindennel csináltam a nélkülözés miatt amiben felnőttem. Hogy miért van ez nem tudom.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont nov. 9. 19:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a véleményetek az olyan emberekről, akik ha egy Facebook-postnál a kommenteknél vitába keverednek, csak azért megnézik a másik fél adatlapját, hogy hátha találnak ott valamit,...
Milyen arányban vannak külföldi diákok a budapesti egyetemeken? Milyen nemzetiségűek? Mennyire 'keverednek' a magyarokkal/más nemzetiségiűekkel?
Rossz emlékekkel mit tehetnék, hogy ne törjenek fel folyton?
A facebookom, hírfolyama, hónapok óta, nem működik. Ha rákattintok, arra, hogy mutassa, a legfrisebbeket. Tehát keverednek, a posztok tegnapi, mai össze, vissza. Nem pedig,...
A személyiségtípusok minek vannak csoportokba rendezve, amikor mindenkiben keverednek?
Londonban mennyire keverednek a különböző nációk?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!