Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma voltam nyelvvizsgazni, és...

Ma voltam nyelvvizsgazni, és páros nyelvvizsga volt es szerintetek azért nézett rám mert utalt ram?

Figyelt kérdés
Most talalkoztam eloszor a nyelvvizsga para immár 3-man voltunk lanyok , úgy ültünk h bal szélén egy csaj kozepen egy csaj és én a jobb szélén. A téma az volt ilyen pro contra h egészséges e a csoki édesség eves rendszeresen. Úgy kellett ülnünk h kicsit egymás fele fordítani a székeket és a bal oldalon ülő lany velem szembe volt félig és pl amikor magyarázta azt h azért nem szabad csokit enni mert ha nem sportolunk akk dagadtak leszunk akk is rám nézett de több válasznal is nézett. Most ledagadtozhatott a lany vagy csak azért nézett engem mert szemben ültem vele és azert?
2019. nov. 9. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ. Milyen volt az arckifejezése és a hangsúlya miközben mondta? Amúgy dagadt vagy? Meg számít? Nem értem.
2019. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha azt mondta, hogy "du", akkor ledagadtozott. Ha azt mondta, hogy "you", akkor nem (feltétlenül).
2019. nov. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy utalás akart lenni, de nem biztos. Ennyiből nem tudhatjuk, ezt neked kéne érezni.
2019. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Nem valószínű, hogy a szóbeli nyelvvizsga kellős közepén, amikor amúgyis stresszel az ember, épp a te testsúlyoddal foglalkozott...


Totál véletlen nézhetett rád, koncentrált nagyon arra hogy mit mond, gondolta előre a szavakat, és közben totál jelentéktelenül rád-rád nézett, biztosan nem a testsúlyodra akart utalgatni.

2019. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, sőt, valószínűleg az egész nyelvvizsgára azért ment el, hogy neked jelezze hogy kövérnek tart. Az esszéjében is erről írt.
2019. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!