Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek megmerjem ezt lépni?

Szerintetek megmerjem ezt lépni?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok, Borsod megyében élek. Jelenleg van egy munkahelyem, de kezdenek onnan kiutálni, az okát igazából nem tudom, pedig próbálom a maximumot nyújtani a munkában. A nők sokat pletyiznek rólam,és egyre többen bunkók ott velem. Ott akarom hagyni a munkahelyem, meg igazából ez az egész helyet. Lenne hova mennem, barátnőm meg a párja megengedte,hogy hozzájuk költözzek Dunántúlra, tudnának nekem munkát is keresni, igaz ott sem keresnék annyira sokat, kb 150.000et. De ha meg itt maradok, tuti nem találok normális munkát, csak gyárakat 12 órázásra. Mit gondoltok? Ti mennétek a helyemben?
2019. nov. 9. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy és gyönyörű,ki hozod magadból a maximumot ezért gondolom irigyek lehetnek rád,én a helyedben el mennék a barátnődékhez és ki próbálnám, semmi veszíteni valód nincs, legalább ki mozdulsz új környezetben leszel és még jól is fogod érezni magadat,ki tudja még lehet hogy boldogabb is leszel ott,gyári munkánál szerintem sokkal jobb, menj el vágj bele, új embereket ismerhetsz meg szóval csak pozitív dolgokra lehet számítani, sok sikert :-)
2019. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaj és túl sokat ne gondolkodj rajta,mert az ember képes le beszélni róla magát.
2019. nov. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából más választásom nincs.
2019. nov. 9. 21:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Az hogy jött ki, hogy gyönyörű a kérdező?


Azért ha csak annyira vagy képzett, hogy nettó 150.000-et tudsz keresni nagyon meggondolnám. Albérletet ilyen fizetésből nem tudsz kifizetni. Először képezni kellene magad, hogy többet tudj keresni. A barátnő gondolom nem azt vállalná, hogy egy életre hozzájuk költözz.

2019. nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!