Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináltál a mai nap?

Mit csináltál a mai nap?

Figyelt kérdés

Megérte ezért fel kelni?

Mit fogsz még csinálni?


2019. nov. 9. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Műsvese kezelésen voltam...
2019. nov. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%

Tizenegyig aludtam, mert tegnap este volt a szalagavatóm, majd hajnali ötig maradtam az after party-n.


Olvastam egy kicsit (Oscar Wilde: The Picture of Dorian Gray), majd folytattam az Erasmus+ programra a novemberi feladatot, aztán kidolgoztam két olasz tételt a középfokú nyelvvizsgára.


Egy órája vacsoráztam, nemsokára nézek valamilyen sorozatot, vagy a Supernaturalt, vagy a Reign-t nézem tovább.

2019. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
58%
Esett az eso egesznap vettem par karacsonyi dolgot..bizniszeltem.pit bulljaimal jatszottam
2019. nov. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Voltunk a párommal bevásárolni, rendeltünk kaját, mert nem volt kedvünk főzni. Ő kockult, mert megjelent az új need for speed. Én meg áthìvtam a barátnőmet csacsogni. Most ment haza, mi filmezünk, meg egyéb 😀 És igen, megérte felkelni.
2019. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Egész nap vezettem, (600km) most megyek egy kicsit billiárdozni a közeli kocsmába, majd éjfél körül elmegyek aludni. Megérte, imádok vezetni.
2019. nov. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
51%
Barátommal voltunk reggel a piacon, aztán elmentünk édesapámnak születésnapi ajándékot venni. Haza jöttünk, ebédeltünk, én egy kicsit elbóbiskoltam a szobában, ő addig megszerelte a mosogatógépet. Most együtt nézzük az X Faktort. És igen, megérte felkelni, mindig megéri.
2019. nov. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
Kivertem a farkamat, aztán a barátnőm farkát is. 10/10 felkelnék mégegyszer
2019. nov. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11%

1, Olvasás, netezés, háztáji segítség, csacsogás;

2, Nem, mint az összes napomon, nem érte meg felkelni;

3, Gyk, jövőtervezés, alvás.

2019. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Feleltem 4-kor, reggel 6-tól este 6-ig dolgoztam, hazajöttem, elküldtem egy álláspályázatot, most pedig nem tudok elaludni, pedig muszáj lenne kipihennem magamat, mert holnap éjszakás leszek.
2019. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
65%
Egésznap aludtam,gyakorlatilag nem érte meg,de kellemes volt😅
2019. nov. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!