Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki segitsen! Legyen...

Valaki segitsen! Legyen szíves. Undorodom "mindentől" a hétköznapokban. Pontosabban iskolán belül. Legyetek szivesek komolyan venni. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Igazándiból szakközép-be járok,de egyszerűen rosszul vagyok mindentől.

A hangzavartól,az emberektől már annyira,hogy már az is zavar,ha körülöttem vannak.

A tanitástól undorodom,mindenki üvölt.Fáj ettől a fejem,szédülök,gyomorgörcsöm van ha már csak

belegondolok,hogy vissza kell mennem az iskolába,vagy akár a kollégiumba.(igazából úgy nagyrészt ha ember környezetben kell lennem)

Ma éppen amikor ezt írom egy szombati napot írunk,már most ahogy belegondolok,

hogy vissza kell mennem a kollégiumomba és aztán majd az iskolába,már kezd

a gyomrom görcsölni.

Hozzátenném alapjáraton nekem nem a tanulással van bajom,mielött jönnének az okosak.Hisz szeretek viszonylag tanulni,

a baj ugye inkább az,az emberek,a hangzavar,a környezet.

Amint belépek a kapukon az iskolába egyből elkap egy erős hányinger és elkezdek szorongni,na meg perceken belül romlik a közérzetem.

Köszönöm mindenkinek aki ezt végig olvasta,aki még válaszol is annak duplán.

Ha valaki tud valamit légyszi segítsen!



2019. nov. 9. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Ez nem jó!

Szerintem,ha ennyire komoly,akkor fel kellene keresned egy szakembert,mert ez lehet akár fóbia is.

Baráti köröd van amúgy?

2019. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Vagy legyél magántanuló, vagy pl suli után ülj be a könyvtárba tanulni. Nem a legjobb megoldás, de jobb, mint a koliszobában, ha ilyen problémáid vannak.
2019. nov. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hozzátenném emberek ez már úgy jó,1.5-2 éve tart és már nagyon kivagyok és elnézést kérek a helyesírási hibákért a kérdésben :(
2019. nov. 9. 21:58
 4/7 A kérdező kommentje:

"Baráti köröd van e?"

Honnan nézzük vannak az osztálytársaim akik vagy szekálnak vagy hozzám se szólnak,szóval ők innen kizárva.Alapjáraton egy-kettő,max három barátom van akiben őszintén megbízok.Meg hát van egy-egy érdek barát.

2019. nov. 9. 22:02
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat emberek,hogy itt egészítem ki magam,de már ott tartok,hogy kínszenvedés minden szünet.Szóval,ha akármi is hozzászolnál ehhez valamit ami szerinted jó.Tedd csak minél hamarabb!Köszönöm a megértést emberek <3
2019. nov. 9. 22:11
 6/7 A kérdező kommentje:
#2 Alapbol is csak ott megy a tanulas(konyvtar)
2019. nov. 10. 00:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Te olyan vagy mint én. Elöször is neked nem szabadna kollégistának lenni. Neked olyan suli kéne ahova be tudsz járni busszal mindennap. És akkor csak a sulit kéne kibirni, aztán mehetnél is haza. Mindjárt másként élnéd meg ezt az egészet. De amúgy pszihológus se rossz ötlet, egy próbát megér.
2019. nov. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!