Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire gáz, ha egy...

Az mennyire gáz, ha egy sporteseményen nem a magyar versenyzőnek, hanem az ellenfelének drukkolok? Ez nagy hazafiatlanság?

Figyelt kérdés
Mert mondjuk az ellenfél szimpatikusabb,a stílusa közelebb áll az enyémhez stb..

2019. nov. 10. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Ennyire már ne legyünk elvakult mélymagyarok...

A hazafiság nem azon fog múlni, hogy - minden más szempontot mellőzve - reflexből szurkolj bárkinek, aki magyar. Miért ne lehetne valakinek kedvence más nemzetből? Vagy: miért kéne, hogy mindenki szimpatikus legyen attól, mert ebben az országban született?

2019. nov. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már ilyen,nincs ezzel semmi gond.
2019. nov. 10. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem olyan volt, hogy a városomban, hazai pályán drukkoltam az ellenfélnek, mert egy barátom játszott ott. Nincs ezzel semmi baj.
2019. nov. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem igen, baj. Ez nem mélymagyarság, vagy mit tudom én. Annyira kellene már egy nemzethez tartozónak érezni magad, hogy a saját nemzeted támogatod. Ettől függetlenül lehet szimpatikus a másik versenyző/csapat, nincs azzal semmi baj, szurkolj neki, ha nem magyarral játszik.
2019. nov. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem butaságot vetettél fel kérdésként. Saját önálló jogod eldönteni, hogy kinek szurkolsz. Az útkarbantartók például az aszfaltnak szoktak szurkolni. Az egri várvédők a törököknek szurkoltak. - Még levessel is megkínálták őket - fene nagy vendégszeretetükben! A komoly, személyes véleményem pedig az, hogy minden magyar "élsportba" ölt forint pazarlás. Tudomásul kellene már végre venni, hogy a magyar nem sportnemzet, - mégis erőlködnek vele (most már állami szinten is). A műintézmények, amelyek mostanság épülnek hatalmas elánnal, - csak idő kérdése és - el fognak néptelenedni, majd mennek a levesbe, mert embert nem fog senki találni, aki puszira fenntartsa ezeket. Szerencsés esetben zöldség termelésére lesznek alkalmasak ezek az objektumok, de semmi többre, mert a színvonal miatt nem fognak szurkolók menni a közelükbe sem.
2019. nov. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5: A focit nem kellene kivetíteni minden más élsportra, kézilabda, vízilabda, úszás, vívás, birkózás, hogy csak az ingazán kiemelkedőket említsem


#4

2019. nov. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4 Te se vagy százas, meg is érdemled.
2019. nov. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7: Mit érdemlek meg? Teljes életet tudok élni úgy, hogy magyarnak vallom magam...


#4

2019. nov. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!