Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság mennyire tiltólistás...

Manapság mennyire tiltólistás valaki, akinek nyakán van tetoválás?

Figyelt kérdés

Az feltűnt, hogy már abszolút nem akkora tabu egy tetkó, mint mondjuk 50 éve volt, de azért pl egy nyakon virító, elrejthetetlen tetkót mennyire ítéli el a társadalom?


Könyvtárosnak tanulok, tehát valószínűleg majd közfoglalkoztatott leszek.


Nyilván egy horogkeresztes vagy erotikus tetkót nem szívesen látnak, de egy zenei kiadó logója mennyire megbotránkoztató?


2019. nov. 10. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
A helyedben inkább olyan helyre varratnám, amit el tudsz takarni. Amúgy egy kiadó lógójának mi értelme lenne a nyakadon? Ha valami személyes lenne, ami csak a te életedhez köthető, azt megérteném.
2019. nov. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Tetovált embereket én nem szivesen alkalmaznék, látható helyen lévő tetkóval meg pláne
2019. nov. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem ítélnélek el ilyen miatt. Manapság elfogadottabbak ezek a tetkók, már ami nem megbotránkoztató tetkó szerintem.
2019. nov. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Eléggé. ha kérdezik a véleményem, mindig azt szoktam mondnai, hogy akinek nincs személyisége, az tetováltat. Annyira látszani akar és annyira egyedi akar lenni, hogy ha nem megy a saját személyiséggel, mert az nincs neki vagy jelentéktelen, és már nem elég a trendi cucc, akkor elmegy, és tetováltat: a bőrét is szétcseszi.


Általában nem szeretik sehol sem a látható tetkót. Olyan helyen, ahol nagyon fontos a megjelenés, akár kizáró tényező is lehet a felvételidnél (pl. bank).

Ha már mindenáron valami vackot akarsz varratni magadra, akkor varrasd olyan helyre, ami jól eltakarható, vagy ahol csak te látod - csak pont nem ez lenne a lényeg, igaz?


Sajnálom, én nagyon konzervatív vagyok. Én soha nem alkalmaznék olyan embert, aki látható tetkót hord, vagy nem képes tisztességesen felöltözni, ha munkába megy.

És személy szerint legalább annyira utálom a tetkót, mint a bagózást.

2019. nov. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Könyvtár és tetkó nem illik össze.A tetkósok nem kúlturált emberek.
2019. nov. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Jaj de sok buta ember van itt
2019. nov. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
kulturált*
2019. nov. 10. 12:42
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

Egy cég logója/neve? Na az önmagában elég ahhoz, hogy pofán röhögjem és elküldjem!


Egy horogkereszt, persze takarva, az nekem oké.

2019. nov. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a tetkó ronda és felesleges, emiatt a tetkós embereket lenézem egy kicsit.
2019. nov. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Metionin ***** válasza:
Szerintem ma már ez nem akkora dolog. Pont múltkor néztem a bankban, a hölgynek aki az ügyemet intézte volt egy kis tetkó a füle mögött, egy másik az ujján és a csuklóján is. Pedig mindig ezekre mondják, hogy jaj nem lehet takarni, mi lesz a munkahelyen.
2019. nov. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!