Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, már majdnem...

Mit csináljak, már majdnem hülyét kapok?

Figyelt kérdés

Nem szoktam sehova járni, főleg nem társasági helyekre. Nagyon kevés emberrel, 1-2-vel tartom a kapcsolatot. Előző barátnőmet úgy ismertem meg, hogy próba cseresznye ráírtam egy random lányra facebookon. Végülis bejött, tartott egy ideig a kapcsolat, de már május óta vége. Azóta senkim sincs, és ez nagyon hiányzik. Persze a lány is, de főleg a valakivel törődés, meghallgatni amit mond, együttérezni vele, elvinni szép helyekre, stb.

Mostanában éreztem úgy, hogy kb. túltettem magam rajta, elkezdtem írni megint néhány random lányra, nagyrésze nem ír vissza, néhánynak meg van barátja. Egyszerűen nem jön össze a dolog, pedig mikor ezt először pár éve csináltam, akkor tök sokan visszaírtak, volt aki találkozott is volna velem. Most meg már majdnem beleőrülök ebbe a luzerságba. Most komolyan menjek el valami buliba? Az annyira nem én vagyok, sose voltam, nem is vonz, nem is iszok, bármit próbáltam eddig gusztustalan íze volt. Egyszer régen olvastam, hogy valakinek azt ajánlották, hogy ismeretlen lányokat szólítson le az utcán, de az meg szerintem tök beteges.


2019. nov. 10. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt ne erőltesd most.
2019. nov. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mitől beteges élőben megszólítani egy ismeretlen lányt ismerkedési szándékkal, de neten ráírni nem.
2019. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2 Ha olyan helyen szólítanám meg, ahol ez szokás, mittudom én egy kávézóban, kiállításon, koncerten, ott oké.

Na de megy az utcán a dolgára, boltba, haza vagy akárhova, szerintem úgy elég fura.

2019. nov. 10. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!