Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek áldozat típus?

Figyelt kérdés

Bárhova megyek mindenki bántani akar engem már kiskorom óta. (szerencsére csak szavakkal eddig) Az internet világába menekültem, de már ott is sokan kiszemeztek. Nagyon bánt, sírok minden hülyeségen, minden beszólásnak.

Akiről azt hiszem, hogy normális/kedvel engem, az szúr hátba a legjobban, pedig mindig igyekszem a legjobb énem mutatni nekik, nem piszkálok senkit, ahogy ők engem.


L/18 hamarosan



2019. nov. 10. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Nyilván oka van annak, hogy mindenhol te vagy a kipécézett gyenge láncszem, már ha valóban így van, és nem csak sajnáltatod magadat. Ez hatványozottan igaz az internetes részére a dolognak, hiszen ott teljesen anonim módon ismerkedhetsz másokkal.


A csúf igazság az, hogy ha ez rendszeresen előfordul és több közösségben is, akkor bizony benned lesz a hiba. Jó eséllyel egyáltalán nem úgy történnek a dolgok a valóságban, mint ahogy azt te megéled és feldolgozod őket. Pszichológus felkeresése ajánlott.

2019. nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert mit csinálok? Semmi rosszat. Miért bennem van a hiba? Köszönöm szépen a bíztatást.
2019. nov. 10. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mivel nem ismerlek sem téged sem az élőéletedet, így nem tudom megmondani, hogy mit csinálsz vagy mit nem csinálsz rosszul. De ezzel a kommenteddel is ráerősítettél arra, hogy csak egy önsajnáltató kamasz vagy. Ha biztatást akarsz hallani, akkor fogalmazd be azt a kérdésedbe, és ne véleményt kérj, pláne akkor, ha nem is fogod tudni elfogadni a neked nem tetszőket. Nem tűnsz egy ostoba kislánynak, szóval te magad is beláthatod, hogy valószínűleg nem esküdött ellened össze a világ. Ha esetleg mesélnél részletekről, akkor én is tudnék többet segíteni (akár privátban is).
2019. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Gondolkozz és nőj fel. Ez azért így furán hangzik. Ha 18 éves lány vagy, akkor egy csomó srác valószínűleg a tenyerén próbál hordozni. Ők mégis hogy bántanának?
2019. nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Irigyek rád. Ha valaki szekál valakit,azt irigység ők teszi. Le kell ütni az ilyet,bunkók.
2020. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!