Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember vagyok ha a...

Rossz ember vagyok ha a halálát kívántam valakinek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem teljesen megváltoztatná az életemet és boldoggá tenne. Persze az is jó ha elköltözik 1000 km-re, szóval ne értsetek félre nem a halál a lényeg. Hanem hogy milyen boldog lehetnék ha nem lenne része az életemnek. Ha az elmúlt 10 évben nem ismertem volna valószínűleg kiegyensúlyozottabb ember lennék. De annak is örülnék ha most hirtelen eltávozna. Sokszor elképzelem hogy egyszercsak nincs, és megkönnyebbülést érzek.


Ez baj?


2019. nov. 10. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
őő, inkább kívánd az 1000 km-t
2019. nov. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát az mindegy nekem h melyik...
2019. nov. 10. 22:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz ember.
2019. nov. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%

Hitler is így kezdte!

Egy idióta vagy.

Csak azért haljon meg valaki, hogy te kiegyensúlyozottabb legyél?

Haljál meg te!

...és kész.

2019. nov. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4: azt vágod hogy a "haljál meg te" mondatoddal akkor ugyanolyan vagy mint én?

Gratulálok hogy Hitlerhez hasonlítasz számodra ismeretlen embereket. Nem csak a rosszindulatodat mutatod ezzel hanem a hiányos műveltsegedet is. Azért ezt erős kijelentésnek érzem hogy így kezdte... nem tudom mire alapozod.

Nem baj, ez is egy vélemény végülis ezt kérdeztem és elfogadom hogy rossz embernek tartasz, csak kicsit túlreagáltad.

2019. nov. 11. 20:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Te kezdted, te szerencsétlen.

Nem tűnt fel??

2019. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Te kívánod másnak a halálát és még meg is kérdezed -ennyire degenerált létedre-, hogy "rossz ember vagyok-e".

Az vagy b. meg!!

2019. nov. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A "mindenki Hitler akivel nem értek egyet" netes sorozat újabb részét láthatták.
2019. nov. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Jégszív ***** válasza:

Nem válaszolok!

De gondolom, az itt nyalatkozó imádságos lelkületű valláskárosultak még fényképről se láttak SM szindrómás, vagy végstádiumban szenvedő rákos beteget...

2023. jan. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!