Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tiszteli a társadalo...

Miért nem tiszteli a társadalom a gamereket?

Figyelt kérdés

Egy átlagember el sem tudja képzelni milyen sokrétű műveltségre thet szert egy gamer. Magasan kvalifikáltak hadvezetésben, városvezetésben, kutatásokban és még sok egyéb másban. Mégis miután például én már szinte egy évtizede simcityzem és annozom senki nem kért meg hogy legyek polgármester, és a pár éves igen eredményes Eu4 pályafutásom után sem kért meg senki hogy legyek miniszterelnök... Pedig bármelyik gamer hasonló referenciákkal csodákra lenne képes...

Miért nem ismeri fel a világ ezeket a lehetőségeket?



2019. nov. 10. 23:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Erősen kétlem hogy simcityzéstől alkalmas lesz valaki a városvezetésre...
2019. nov. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%
Pontosan azért, amit leírtál. Attól, hogy te azt hiszed, hogy SimCity vagy EU4 visszaadja a valóságot közben köszönő viszonyba sincsen.
2019. nov. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Ez szerintem egy troll kérdés... :)
2019. nov. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%

"Erősen kétlem hogy simcityzéstől alkalmas lesz valaki a városvezetésre..."

Sim Cityben nincs lehetőség arra hogy korrupcióval pénzt szerezz magadnak, mint ahogyan egy valódi polgármester teszi. A játékból sose fogod tudni megtanulni hogy kell jól lopni városvezetőként!

2019. nov. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Csak néhány példát vetettem fel, amúgymeg játszottam egy olyan országgyűlés szimulátorral telefonon ahol megtudtam venni képviselőknek a szavazatát, szóval a korrupció ügyeiben is lehet egy gamernek tapasztalata
2019. nov. 10. 23:48
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

"Mégis miután például én már szinte egy évtizede simcityzem és annozom senki nem kért meg hogy legyek polgármester"


Mondjuk pontosan ezért nem ismeri fel a világ ezeket a lehetőségeket, mert olyan alaptudásod hiányzik, hogy a polgármestereket nem felkérik, hanem megválasztják.

2019. nov. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
amúgymeg pont ezért lenne jó városvezető egy gamer, mert nem tudja hogyan kell lopni, csak azt tudja hogyan kell növelni a város bevételét és jó cuccokat jó helyre építeni
2019. nov. 10. 23:50
 8/25 anonim ***** válasza:
71%
Ha ennyire tudod, akkor miért nem indultál a választásokon?
2019. nov. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%
Tudom hogy trollkérdés de ez ugyan az mint nálunk a lőtéren amikor eljönnek a "gamerek" kipróbálni valódi fegyverrel aztán valódi fegyverrel aztán lelkileg megtörve mennek el mikor rájönnek hogy ez nem a call of duty és rosszabbul lőnek mint nagyanyám
2019. nov. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
40%
Nézd...ez az ország mindenben (is) le van maradva, 10 évvel ezelőtt még újdonság volt itt, és a szüleim is elképedve nézték, hogy a világhálón játszok egy játékkal a bolygónk másik oldalán lévő ismeretlen külföldiekkel. Ma már kezdik megszokni, a TV-ben is egyre több adást, riportot, interjút látok gamerekről, e-sportról, playit show-ról stb. Nyugat-Európában, USA-ban és Délkelet-Ázsiában sokkal jobban elfogadják ezt az egészet.
2019. nov. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!