Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A rubik kockàt minden àtlagelm...

A rubik kockàt minden àtlagelméjü ki tudja rakni es csak idöben van eltérés az emberek közt?

Figyelt kérdés
Ugy èrtem "minden àtlagelméjü",hogy most az öregekkel kisgyerekekkel stb nem szàmolva.
2019. nov. 11. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Nekem 7-8 éves koromban volt kedvenc játékom, tehát a kérdésedre a válasz biztosan igen. Nem a legokosabb gyerek voltam ugyanis, mégis boldogultam vele.
2019. nov. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Eleinte nem tudtam kirakni de belem villant egy gondolat, mi lenne ha kitennének egy szigetre etlen szomjan es az a feltetel hogy csak akkor menekülök meg ha kirakom. Nah erre kiraktam.


Kivancsi vagyok hanyan halnànak meg a szigeten akik nem rakjàk ki. Lehet senki.

2019. nov. 11. 11:44
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Az lenne az igazi, ha valaki magától jönne rá, hogy hogy kell kirakni. Ha egy évig tart, egy évig, de ha mindig kicsit gondolkodik rajta és a saját térlátását, kreativitását és problémamegoldó-képességét viszi bele a dolgogba, az mutatná meg az igazi intelligenciáját. Mert manapság már csak az van, hogy betanulják, hogy a jelenlegi kinézetből milyen kombinációval tudok kirakni egy oldalt pl. Ehhez lényegesen kevesebb önálló gondolkodás kell, ezeket az algoritmusokra egy robotot is be tudják programozni.
2019. nov. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem én életem végéig tekergethetném, hacsak véletlenül ki nem rakná saját magát, sosem sikerülne.
2019. nov. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 hollófernyiges ***** válasza:
55%
Természettudományos diplomám van, de nem tudom kirakni.
2019. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nem tudom kirakni, de a húgomnak nagyon gyorsan sikerül. Valamit mondott anno hogy ennek is megvan a rendszere és két három forgással ki lehet rakni akármennyire is össze van keverve de nem árulta el a titkot
2019. nov. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű az algoritmusa, nekem volt anno. egy versenykockám, azon kb. fél perc volt kirakni úgy, hogy a legalapabb algoritmust ismertem csak.


Aztán ha már kiraktad több százszor - ezerszer, akkor már elég csak ránézni az elején és megy izommemóriából az egész.


Nincsen semmi bonyolult benne és okosnak sem kell lenni hozzá.

2019. nov. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

En nem ismerek algoritmusokat :D

Azt az egyet figyeltem csak, amire ràjöttem, hogy az egymas mellett levö 3 kiskockanak 2 oldala stimmeljen legalabb.

Es lehetöleg ugy forgatni hogy azok visszaàlljanak ha elforgattam màs oldalak/sorok miatt.


Jol elszenvedtem vele 2 napig mire minden oldal egyezett.

2019. nov. 11. 15:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én elvileg okosnak, meg gyors észjárásúnak számítok, mind az iskolában anno, mind pedig a hétköznapi életben. De a rubik kocka felett akár napokig is ülhetnék, maximum egy oldalt tudok kirakni, egyszerűen nem jövök rá a dologra. Viszont van egy (nem gonoszkodásból), elég butácska ismerősöm, mégis kb 2 perc neki kirakni. Nem értem a dolgot😀
2019. nov. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nah most akkor konkluzio hogy csak a primitevebbek tudjàk kitenni?:)
2019. nov. 12. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!