Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ellenségeim most mennyire...

Az ellenségeim most mennyire örülhetnek hogy tönkrementem?

Figyelt kérdés
Boldogok attól? Vannak másnak is ellenségei akik tönkre tették az életét? Neked van? Ha igen mennyi?
2019. nov. 11. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. A legtöbb embert a káröröm élteti csak. Még aki nem utál biztos az is örül ha megtudja, szóval gondolhatod...
2019. nov. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztosan. De pont ezek miatt az emverek miatt nem szabad mutatni, h tönkrementél. Ha nehéz is mosolyogva, boldnak kell mutatnod magad! Ez majd bosszantja őket! Jobbulást!
2019. nov. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*boldognak
2019. nov. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Legszebb öröm a káröröm, mert nincs benne irigység. Vagyis a mások baja nagyobb örömet szerez a saját boldogságunknál.
2019. nov. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit sem.


Pl.: Még gimnáziumból volt egy barátom akivel kicsit összevesztünk és megutaláltuk egymást.


Mindig is versenyeztünk. Mindig jobbak akartuk lenni a másiknál. Ugyan az a lány tetszett nekünk. Volt hogy a barátnőmre hajtott.


Egy időben baràtok voltunk, de nagyon nem kedveltük egymást.


Nem rég egy öngyilkossági kisérletben leamputálták a lábait és valamennyire le is bénult ha jól tudom.


Végül én nyertem ezzel minden téren, de picit sem voltam boldog amikor megtudtam. Igazából 1 napi a fejemben volt hogy milyen szomorú, de utána elfelejtettem és tovább éltem az életem.


Mások életének teljes összeomlása normális embernek nem okoz örömet. Meg mindenki el van foglalva a saját életével. A legtöbb esetbe akárhogy is érzed az emberek nem beszélnek ki téged vagy röhögik ki a sorsod, mert szimplán nem érdekli őket.


Mindenkinek meg van a saját problémája.


Szóval nem hiszem hogy örülnek vagy ha igen is pár mosoly és kb 10 perc beszélgetésnél többet nem hiszem hogy ráfordítottak volna a dologra.

2019. nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincsenek ellenségeim. De vannak olyan emberek, akik "tönkremenésének" örülnék. Szerintük biztos áldozatok.
2019. nov. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!