Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy életemben 2x...

Normális, hogy életemben 2x voltam csak Discoban?

Figyelt kérdés
És akkor is annyira kihalt volt, hogy jó ha éjfélkor voltunk vagy 20-an. Teljes kimaradt ez az életemből, pedig én mentem volna. Vagy nem volt kivel, vagy nem engedtek el vagy akivel mentem volna azt nem engedték el.
2019. nov. 11. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Jobb is, hogy kihagytad, nem olyan jó az.
2019. nov. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én elmúltam 30 és csak egyszer voltam ilyen helyen, még tiniként. Abból az egy alkalomból rájöttem, hogy ez egyáltalán nem nekem való szórakozási forma, mert utálom a zenét amit ott játszanak és a táncolni se szeretek. Nem érzem úgy, hogy bármit is kihagytam volna.
2019. nov. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ki jár már diszkóba? Retro. Nem menő.
2019. nov. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy normális e? Szerinted az alap léthez hozzátartozik, hogy többször el kell menni discoba?

Jó ég...

2019. nov. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem normális. Létszükséglet, hogy minden hétvégén diszkóba kell menni. Beteg vagy, ha csak kétszer voltál.
2019. nov. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
TUCTUCTUCTUC(ÜDV ITT JELENLEGI ÉV EGYIK FELKAPOTT ELŐADÓJA, HALLGASD JELENLEGI DJ-T)TUCTUCTUCTUC
2019. nov. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Normális. Én is csak párszor voltam, de minden olyan dolgot ötvöz amit utálok. Hangzavar, tömeg, és táncolni kell. Engem ez nem szórakoztat, egyszerűen nem érzem ott jól magam. Haverokkal beülni valahova, beszélgetni, sztorizni, iszogatni szeretek.


30/F

2019. nov. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is kétszer voltam többször nem. Nem szeretem a Dj stb zenéket meg azt sem hogy mindenki részeg (kivéve a söfőröket)
2019. nov. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 évesen egyszer sem voltam. Nem érzem abnormálisnak bár egyszer elmennék, csak azért hogy megtudjam milyen is valójában.
2019. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!