Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám le küzdeni a...

Hogyan tudnám le küzdeni a félelmem?

Figyelt kérdés

Eddig fával tüzeltünk és már egy ideje készül az, hogy gázzal tudjunk. Holnap fogják bekötni. Nagyon sok hírt hallani, hogy családok haltak meg szén-monoxid mérgezésben. És én ettől nagyon félek.

Elvileg lesz 2 érzékelőnk is, de ez sem nyugtat meg. Aggódom, hogy meghal

az egész családunk. Vagy bármelyikünk. Vagy, hogy akkor történik mikor nincs otthon senki és a kutyám a lakásba van és, hogy neki esik baja.

Hogyan tudnám le küzdeni a félelmem?

Egész eddig féltem, de mivel nem voltam még ilyen közel ehhez ennyire még sosem voltam ehhez.

17 éves vagyok ha ez számít.


2019. nov. 11. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A kutya nagyon hamar észreveszi,ha baj van. A szénnonoxid érzékelőt pedig alacsonyra telepítsék mert a gáz nehezebb mint a levegő. Szóval kb az ágyban lévő fejed magassága alá. Nincs mitőlfélni,ha tiszta a kémény és rendszeresen átnézik a kazánt akkor minden király lesz. A vegyesnél nagyobb esélyed van megfulladni🙂
2019. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

17 éves vagy!! Ne a halálon gondolkozz már.

Az elsőnek igaza van.


Leküzdeni nem lehet...mivel nem oldható meg a "nézz szembe a félelmeddel" stratégia..

2019. nov. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezen nincs mit leküzdeni, mert valós veszélyforrásról van szó. Viszont folyamatosan ezen kattogni nem egészséges. Szereltessetek fel több fajta/márka mérőt, az biztos megnyugtat, mert valamelyik mindenképp jelezne. és ahogy mondták előttem is, kb az ágyad magasságában legyen.
2019. nov. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!