Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? 3 éve kezdtem a...

Mit tegyek? 3 éve kezdtem a sulit, akkor még egy vidám voltam, állandón mindenkire és mindenre mosolyogtam de ez nem tetszett az embereknek

Figyelt kérdés
így egyre jobban kezdtem elveszteni magam,nem tudtam mit tegyek,feladtam mindent egyre jobban nem érdekelt semmi, most újrakezdtem 9et máshol, de valahogy már nemtudok boldog lenni és állandóan arra gondolok hogy az emberek mit gondolnak rólam,állandóan azt érzem rólam beszélnek és gyakran mondják hogy fura vagyok,hogy viselkedjek hogy minden rendbe jöjjön? Vagy nerontsak el mindent?😪
2019. nov. 11. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Fordulj szakemberhez mert paranoiás vagy
2019. nov. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyelj ide. Ha rám hallgatsz akkor emlékezz vissza azokra az időkre amikor vidám és mosolygos voltál, boldog. Érezd újjra magadban milyen volt úgy belülről, érezd a szívedbeb is a boldogságot!


Az emberekkel van baj sajnos és nem veled volt. Igen az a probléma ha már valaki nem búskomor vagy nem fapofával néz hanem mosolyog és vidám és nem óvodás akkor már azt gondoljuk jajj ezzel biztos van valami, mert annyira nem látunk ilyen embereket magunk körül!


Ne gondolj arra mások mit gondolnak rólad! Legyél újra boldog, mert anélkül nagyon keserves lesz az életed, ahogy most is az a vidámság és boldogság nélkül!


Hidj magadban, hisz minden embernek ilyennek kellene lennie, örülnie, nevetnie, szórakoznia kellene az életében!


Legyél újra önmagad és hidd el sok ember fog megváltozni és olyan barátokkal vedd magad körül akikkel jól érzed magad és legyetek együtt is vidámak!

2020. jan. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!