Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érzett már úgy valaki, hogy...

Érzett már úgy valaki, hogy nem boldog, de annyira otthon érzi magát a szomorúságban, hogy nem akar belőle szabadulni?

Figyelt kérdés

2019. nov. 12. 00:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen érzésekkel vagyok,bàr nekem pszichàtriai diagnòzisaim vannak.
2019. nov. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Voltam ilyen. Nem akarok többet olyan lenni hosszú távon.
2019. nov. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen, egy időben én fürödtem az önsajnálatban. Egy ideig szórakoztató volt, később már senki le se szarta, így gondoltam kipróbálok valami mást is. Most sem vagyok felhőtlenül boldog, de elvagyok, és ez is elég komfortos helyzet. Tudnék én nagyon boldog lenni is, de az strapás és fárasztó, sokat kéne tenni érte. Inkább maradok a langyos pocsolyában.
2019. nov. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen éreztem már elég sokszor.
2019. nov. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. Én nem tudok rajta változtatni.
2019. nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen mert ott nem bánt senki. Ha viszont tennék valamit a boldogságomért egyből jönnek a megpróbáltatások , akadályok ahhoz meg nem sok kedvem van,így inkább maradok a biztonságot nyújtó semleges-üres vagy szomorú érzéseimben.
2019. nov. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen.
2019. nov. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sok csalódás ért már életem során és csak 23 vagyok. Minden ilyen nagyobb veszteség után elvonultam, hogy átgondoljam az akkor búskomor pillanataimat. Nem mutatom a külvilág felé de magamban lerendezem.


Mindenkinek a saját magán ügye, hogy meddig tartja magát az állapotban de nekek mindíg eljött az a pont, hogy rájöttem egyszer úgy is meghalok, akkor kihajtom magamól amit csak tudok és nem viszonyítgatom magam másokhoz.


Szerintem azért történik mindenkivel ilyen, hogy jelezze az élet több erőt kell magadba fektetned ha majd eljön az utolsó napod akkkor az élet e volt odáig vagy már régen meghaltál..

2019. dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!