Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti éreztekek már olyat hogy...

Ti éreztekek már olyat hogy el fog a félelem érzés?

Figyelt kérdés
Egyszerű csak úgy jön magától,én nem egyszer éreztem már sajnos,van amikor a jövő miatt jön ez a félelem érzés, mi lesz ha majd magamra maradok ebben a világban? Stb..
2019. nov. 12. 09:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Éreztetek
2019. nov. 12. 09:37
 2/6 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mit szoktatok tenni?
2019. nov. 12. 09:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Én éreztem már ilyent, ugyanígy a jövőre vonatkozott, csak azt éreztem, hogy valami baj fog történni egy családtagommal és aztán sajnos meg is történt.


Hogy érted azt, hogy magadra maradsz? Nem lesznek barátaid? Vagy egyedül kell majd élned?

2019. nov. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1# Nem lesz egy barátom sem és egyedül kell majd élnem,csak magamra számíthatok,senkitől sem tudok egy tanácsot sem kérni.
2019. nov. 12. 09:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el érdeklődni mások iránt, hogy viszonozni tudják és legyen mindig valaki, akire számíthatsz.
2019. nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyílt, ismeretlen térnél már volt ilyen érzésem. Visszafordultam.
2019. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!