Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek hogy egy kicsit...

Mit tegyek hogy egy kicsit beilleszkedjek a társadalomba?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szerencsétlen vagyok minden téren

Minden amit eltudtok képzelni megtörténik (rossz dolog téren)

Mindenbe beleverem kezem, lábam, elesek mindehol, elesek a biciklivel, belelépek a kutyaszarba, mindenhol elalszok, bánatos fejjel néznek ràm az emberek az utcán, minden hivatalos/nem hivatalos helyen megakad a szavam, nemtudok beszélni vagy ha tudok elröhögöm magam, ha forgalomba részt veszek az kész életveszély, sokszor megakad a kaja, múltkor is a sültkrumpli megakadt azt felment az orromba kb 3 óra múlva szedtem ki, párszor ha hapcizok és valami előttem az biztos hogy lefejelem, sokszor beszélni se tudok.Előfordul az is hogy beszélnek hozzám, elbambulok, majd elfelejtem miért vagyok ott, elmegyek onnan, azt rá egy 10 percre jut eszembe hogy beszélgettem valakivel.


2019. nov. 12. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Hozzád képest Chaplin ipari tanuló.
2019. nov. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És ettől miért ne lennél a társadalom tagja? :) Ezek egyike sem katasztrofális (talán az utolsót leszámítva)
2019. nov. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!