Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van rendes ismerősötök,...

Van rendes ismerősötök, barátotok, családtagotok? Sok ilyen ember van? Nektek milyenek a szüleitek?

Figyelt kérdés

Ma beszéltem a nevelőszüleimmel, hogy dolgozni akarok iskola mellett. Nem engedték, mert az emberek azt gondolnák, hogy ők küldtek el dolgozni.

Meglepődtem, hogy egyáltalán szoktak az emberek ilyenekre gondolni. Azután beszéltük általánosságban az emberek rossz tulajdonságairól és viselkedésükről.

Meséltek is saját sztorikat, Meglepődtem, hogy milyen aljas és pénzéhes önző emberek is vannak.


Az én nevelőszüleim se tökéletesek, de általában véve jó emberek. Szerintem kicsit maradiak, és azt hiszik, úgy jó minden, mint amilyen nekik volt régen.


Azt sem értik meg, ha igazságtalannak érzünk valamit, akkor igenis megmondjuk a véleményünk(fiatalok). Azt mondják, hogy hagyjuk, mert csak rosszabb lesz. A tanár is ezt mondta.

Szóval igen..

...

Anya szoptatja a kisbabáját nyilvános helyen. Valaki rászól, hogy ne itt csinálja már.

Miért szól rá? A gyerek éhes. Az evés természetes. A szoptatás természetes. Ha nem akarja nézni, akkor forduljon el, nem? Mi köze hozzá egyáltalán? Neki nem mindegy?


Véleményeket szívesen fogadok.


2019. nov. 12. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs miről szól ez a kérdés.

De...

Örülj, hgy nem küldenek dolgozni, az én anyám folyamatosan azzal bánt, hogy húzzak el dolgozni. Ha nem bírtam, ha uncsi volt, ha bántott a főnök, mindig én voltam a hibás, aki egy lusta semmirekellő.

Másrészt igen vannak sz** emberek, de hahó, attól még a nagy része nem szemétláda (max egy kicsit). Biztos neked is van olyan tulajdonságod, ami miatt valaki utál. Attól még nem biztos hogy sz** ember vagy.

A szoptatás megint nem tudom hogy jön ide. Valaki prűd, nem tűnik neki okésnak, hgy valaki melle kinn van. És? Én meg nem szeretem a vallásos embereket, akkor most mind forduljon fel?

2019. nov. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!