Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szeressem meg magam?

Hogyan szeressem meg magam?

Figyelt kérdés

Nagyon rég óta önbizalomhiánnyal küzdök.

Nem érzem magam elégnek és értékesnek. Másokhoz hasonlítom magam. Csúnyának látom magam.

Boldog párkapcsolatban élek. Bonyolultan kezdődött, ebbe most nem megyek bele.

De itt is úgy érzem, hogy nem vagyok neki elég jó. Vannak nálam sokkal szebb, viccesebb és érkesebb lányok is. Félek hogy egyszer elhagy egy jobbért...Már akkor elkezdek kombinálni ha nem ír vagy nem keres akár rövid ideig is.

Ezeket nem mondom neki, inkább csak magamat őrlöm velük.. Mit tudnék tenni hogy ezek az érzések elmúljanak? Mert már unom a folyamatos rosszkedvet de mégsem tudom hogy is kéne változtatnom..


2019. nov. 12. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg jó lenni valamiben. Mimdenki tehetséges valamiben amire büszke lehet. Akár az apróbb sikerek is képesek önbizalmat adni. Tűzz ki kisebb célokat és valósítd meg őket. Sokkal jobban fogod érezni magad.

Ne görcsölj rá a kapcsolatra, az a legrosszabb, amit tehetsz, ha semmiért elkezdesz aggódni. Csak élvezd, amíg tart, ne adj keserű ízt a boldogságotoknak.

2019. nov. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Zeneművédzetibe szakközépbe járok zongora szakra szóval az ilyennel nincs gondom de ebbem is megnyilvanul az önbizalomhiányom sajnos több téren is..
2019. nov. 12. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:
2019. nov. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem olvas önismereti könyveket mert az segít abban hogy magadat jobban meg ismerd és hogy magadban el rendezd magadat hogy nincs veled baj. És senki se több vagy értékesebb nálad mindenki egyenrangú.
2019. nov. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!