Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy engedhetnek el a rendőrök...

Hogy engedhetnek el a rendőrök egy olyan férfit, aki majdnem agyonvert egy nőt, azért mert megbánást tanúsított?

Figyelt kérdés
Ezt azzal kapcsolatban kérdezem amit ma olvastam a facebookon,hogy az élettársa elverte a nőt,akinek 6 gyereke van.Lehet hogy ti is olvastátok.
2019. nov. 12. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ennyit ér ha valakinek vannak kapcsolatai.. :/
2019. nov. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd kitalálják, hogy szívbeteg, mint a Dózsa György úti gázoló. :(
2019. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ilyen esetben ugyanúgy börtönbe kéne küldeni mintha egy idegen tette volna.Kit érdekel hogy katona?Meg ezredes?Majdnem megölte azt a nőt csukják le.
2019. nov. 12. 22:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi a konkrét sztori, de a testi sértéssel kapcsolatban úgy szól a törvény, hogy amennyiben könnyű testi sértésről van szó, magánindítvány szükséges a büntethetőséghez. Tehát ha megveri, de nem súlyosak a sérülései, nincs bűncselekmény, ha a sértett nem tesz feljelentést. (Márpedig tudjuk, hogy ilyenkor "önszántukból" inkább nem kérik a hatóságok segítségét.)

Ha súlyos testi sértésről van szó (és ez a hatóságok számára kiderül), akkor nem ússza meg a felelősségre vonást. De ilyen esetben is a legtöbbször szabadlábon védekezhet a gyanúsított, amennyiben a szökés, valamint a további bűncselekmények elkövetésének veszélye szerintük nem fenyeget. (Mondom, nem tudom, konkrétan milyen esetről van szó.)

2019. nov. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

Súlyos volt.


De igazából én is elengedtem volna. A nőt már kétszer megverte mégis vele maradt. Mi köze lenne bárkinek egy szadista meg egy mazochista játszmáihoz?

2019. nov. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak kapcsolatai felsőbb körökben. Ilyen egyszerű.
2019. nov. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegy az elöelete volt e mar büntetve stb.


En ismerek olyat akinek felfüggesztettje volt, az alatt követett el sulyos testi sertest (egyszer ütött es töres lett belöle), plusz el is àrulta magàt hogy szàndékos volt es nem csupàn hirtelen indulati, hogy le is ültették 2 évre. A birosag szamtalan apro tenyezöt figyelembe vesz amiröl nem is tudnak a laikusok.

2019. nov. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jah meg engem kiraboltak, alig volt nàlam érték, nem bàntottal (taskaval rohantak el-ennyi csak)elkaptàk öket, es mivel màr korabban is loptak csaltak, es ez rablàsnak szamit nem is lopasnak, szinten 2 év letöltendöt kapott a nagyobb mert tan ö volt màr 18 éves.

Es ezert kockaztatni. Jo hülyék. Akkor mar bankot rabolnanak.

2019. nov. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!