Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Honnan az erő, hogy...

Lányok! Honnan az erő, hogy mindennap gyönyörű sminket tegyetek fel?

Figyelt kérdés

Mindennap sminkeltem magam mikor fiatalabb voltam, de igazából sosem találkoztam aznap 3-4 embernél többel, akiket amúgy sem érdekelt hogy nézek ki.


A gyönyörű smink estére amúgyis borzalmassá maszatolódott...



2019. nov. 12. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Van, aki élvezi a festegetést.

Én nem tartozom közéjük.:)

2019. nov. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

nem másoknak akarok szép lenni, hanem önmagamnak. amúgy meg szórakoztató.kivéve amikor elegem van a világból, akkor nem az. mondjuk akkor nem is sminkelek.

(most nem tudom, ezzel kiestem a kérdezettek csoportjából?)

2019. nov. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A húgom képes órákig sminkelni egész nap. De nem is csinál lófszt se egész nap. Szóval úgy könnyü. Ha elmegy valaha egy munkahelyre nem tudjuk hogy fogja ezt megoldani. Vagy nem csinálja, vagy kel hajnali 3-kor ez miatt.
2019. nov. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű: reggel felkelek, belenézek a tükörbe és rájövök, hogy elmúlt Halloween, ha emberek közé akarok menni, akkor muszáj lesz emberi alakot öltenem. :D


Egyébként én sosem viszem túlzásba, alapozót nagyon ritkán használok, csak a szememet húzom ki, hogy úgy nézzek ki, mintha ébren lennék.

2019. nov. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem szórakoztat. Hétvégi bulik előtt órákig készülök,hajat formázok,sminket készítek,eldöntöm mit veszek fel,ez mind egy rituálé a számomra. Hétköznap csak minimális sminket teszek fel,mert nem akarok fekete karikás szemmel,pattanásosan megjelenni senki előtt.

A sminket pedig alapozni és fixálni kell és akkor nem kenődik el. A mi társaságunkban,zenészekkel, sokszor van hogy délután 2 kor indulunk egy helyre,mivel messze van, be kell állni,hangpróba stb,és ott buliztunk hajnal 4 ig. És a smink ugyanúgy áll mint amikor elindultam.

2019. nov. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En ha megyek valahova mindig kisminkelem magam.

Max 1 órával hamarabb felkelek de teljesen megéri, es estére is ugyanolyan a fixalo miatt. Mondjuk en imádok sminkelni, lehet emiatt van.

De pl ha csak a lakohelyemen megyek valahova akkor természetesen nyomom ,tehat legtöbbször smink nelkul megyek ki az utcára. 🤷🏻

2019. nov. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmit se kenek magamra már szempillaspirált se használok csak egy kis rúzst.

Meguntam a sminkelgetést emiatt korábban kelni nem fogok.

2019. nov. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!