Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan hárítsam el hatásosan...

Hogyan hárítsam el hatásosan a kéretlen közeledést?

Figyelt kérdés
Sokadik alkalom után nagyon elegem van, és minden jel arra mutat, hogy egy hangos, kategorikus "NEM", és az illető faképnél hagyása nem elegendő. Annál ugyan kulturáltabbnak tartom magam, minthogy a képébe üvöltsek, hogy menjen a .... - ba, de lehet, hogy nem lesz más opcióm.

2019. nov. 12. 23:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
5%

Nekem nem okoz gondot.

Mi a konkrét szitu?

2019. nov. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Többféle is volt.


Egyik:

Utánam jött a buszpályaudvar vécéjébe, miután már a váróban közöltem vele, hogy nem akarok ismerkedni, majd megkérdezte, hogy nem akarok-e itt egy kicsit elvonulni vele. Mondtam egy nemet, és ott hagytam, de jött utánam kifelé megint.


Másik - szintén pályaudvar:

- Te is a fesztiválra jöttél?

- Nem, nem is tudtam, hogy van.

- El akarsz velem jönni rá?

- Nem.

- Akkor meginnál velem valamit?

- Nem.

- Beszélgetni van kedved?

- Nincs.

- Akkor enni...?

- Nem, nincsen semmihez!


És még utána is be akart dobni még valamit, csak gyorsan kereket oldtam, és elbújtam az oszlopok meg a tuják közé.


Gyakoriak a random jól ....nálak ajánlatok, tukmáltak volna rám sört meg drogot,egy kis meghitt félrehúzódás kíséretében. És négy darab nemből se akar leesni a tantusz. Hogyha pedig már a sokadik nemnél megunom, és otthagyom őket, akkor jönnek utánam, és mondják tovább a hülyeségeiket.

2019. nov. 12. 23:19
 3/18 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem nem vagy eleg hatarozott fellepesu. Hiaba a szad azt mondja, hogy 'nem', a tested, a mimikad, a gesztusaid bizonytalansagot sugallnak es ezt a ferfiak eszreveszik es kihasznaljak.

Vegyel nehany krav maga orat, meglatod olyan tokos csaj lesz beloled, hogy meg magad is meglepodsz ;)

Es akkor majd mondanod sem kell, hogy 'nem', eleg lesz csunyan rajuk nezned!

2019. nov. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
4%

Bocs, hogy ezt írom, de normálisan öltöző és normálisan viselkedő nőkhöz oda se mennek ezek.

Te valószínűleg kihívóan öltözködsz és/vagy a testbeszéded azt mondja nekik, hogy mindenre kapható vagy.

Ráadásul állandóan a buszpályaudvaron lődörögsz, mint aki alig várja, hogy egy-egy pasi rámozduljon.

2019. nov. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Konkrétan ilyen szituban az jött volna nekem, hogy adja oda az elérhetőségét és keresem, ha lesz kedvem.

De ellenkező nemű és bement a utánad vécébe? Nem kettyós kicsit?

2019. nov. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%

"Gyakoriak a random jól ....nálak ajánlatok, tukmáltak volna rám sört meg drogot,egy kis meghitt félrehúzódás kíséretében."


Hol? Hogy?

Hány évesek? És te?

2019. nov. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Tipp: nagykaliberű puska vagy tankelhárító rakéta
2019. nov. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

"Bocs, hogy ezt írom, de normálisan öltöző és normálisan viselkedő nőkhöz oda se mennek ezek.

Te valószínűleg kihívóan öltözködsz és/vagy a testbeszéded azt mondja nekik, hogy mindenre kapható vagy.

Ráadásul állandóan a buszpályaudvaron lődörögsz, mint aki alig várja, hogy egy-egy pasi rámozduljon"


Farmert hordok, kapucnis pulóvert és sima fekete pólót. Ez szerintem nem kihívó egyáltalán. A viselkedésem meg? Egy padon ültem, és George Orwellt olvastam, ha ez már felhívás keringőre, akkor eddig egy dobozban éltem. Másrészről durván introvertált vagyok és távolságtartó, ha tehetném, akkor egy rakás könyvvel kiköltöznék egy szigetre, ahol senki sem zargat.

Nem tudom, te milyen párhuzamos univerzumban élsz, de az emberek azért szoktak a pályaudvaron "lődörögni", mert vagy buszra vagy vonatra várnak. Én egy majdnem irányítószám nélküli kis porfészekben lakok, ahonnan busszal lehet átmenni az eggyel nagyobb porfészekbe, ahol már van vasútvonal is, hogy el lehessen érni a civilizációt; értsd iskolát, könyvesboltokat, múzeumot.


"De ellenkező nemű és bement a utánad vécébe? Nem kettyós kicsit?"


Igen, bejött utánam a női vécébe. Nekem ilyen biztosan nem jutna az eszembe - bár én nem is támadnék le random idegeneket.



"Hol? Hogy?


Hány évesek? És te?"


Szolnok megye.

Én 18 vagyok, aki a sörrel próbálkozott, maximum 4 évvel lehetett idősebb. A mosdós 19 körül lehetett. Aki meg rám kiáltott tegnap, hogy jól meg....nálak, az 30 valamennyi volt. A fesztiválmeghívós a húszas évei második felében lehetett.

2019. nov. 13. 02:16
 9/18 anonim ***** válasza:
22%

Akkor az lehet, hogy nem vagy eléggé felkészülve az önvédelemre. Találd ki, mi az a határ, amikor átváltasz vészhelyzeti reagálásra, és akkor mit teszel.

Én pl. benyomom a telefonba a 105-öt, és a hívásgombon tartom az ujjam.

Hidd el, ha érzik, hogy meg fogod védeni magad, másképp viselkednek. Szerintem valamiért nem igazán vágod, hogy ezek nem haverkodós szituk, hanem vészhelyzetek, ők pedig ragadozók. Talán arra neveltek, hogy legyél készséges mindig? Lányoknál ez szokott lenni, ez egy áldozati magatartás.

2019. nov. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Janem. 107 a rendőrség.:)
2019. nov. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!