Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kínos ha én emlékszek mindenki...

Kínos ha én emlékszek mindenkire és közvetlenkedek, de rám senki?

Figyelt kérdés

Vidám, érdeklődő, beszélgetős srác vagyok. Mindenkit megjegyzek, a dolgait is. Pl voltam párszor ugyanabban az autószervizben és beszélgettem mindig pár mondatot a szerelőkkel. Nemrég találkoztam 1 év után az egyikükkel és az utcán megállítottam név szerint. Kérdeztem hogy van, sikerült a költözés (legutóbb erről beszélt nekem)? Furcsán nézett rám végig. Aztán rá 2 hónappal tegnap elmentem a szervizbe és hallottam hogy mondja a srác hogy “ja már tudom ki ez, volt már itt nálunk”.

Mindig ez van velem. Rám senki nem szokott emlékezni. Talán azért is van mert érdekel mások gondja, inkább én kérdezgetem őket, magamról nem beszélek nagyon és így nem tudnak mihez kötni.

Mennyire kínos ez szerintetek? Hülyének néznek az emberek hogy haverkodósan közvetlenkedek olyanokkal akik azt sem tudják ki vagyok én meg úgy viselkedek mintha régi haverok lennénk?


2019. nov. 13. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem hülyének, inkább zavarba ejtőnek. Odajön hozzád valaki idegen és tudja kicsoda-micsoda vagy, te mit azólnál?
2019. nov. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem az. Mindenki más te ilyen vagy és ennyi.

Amugy meg pont azért nem emlékeznek rád mert te magadról nem adsz ki infókat csak másoktól szerzel infókat és ennyi.

2019. nov. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig, neked az illetö AZ autószerelöd - ezért könnyebben megjegyzed, neki meg te vagy egy a sokszáz ügyfélböl - és mindenkire nem emlékezhet, föleg nem az utcán.

Azt meg neked kell emgtanulni, hoyg CSAK régi haverokkal viselkedj úgy, mintha régi haverok lennétek, másokkal ne, ott elég, ha köszönsz nekik.

2019. nov. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is hasonló vagyok, ha pl szóba elegyedek valakivel boltban/bankban/bárhol, biztos, hogy elsőre felismerem utána. Jobb a memóriám, vagy nem tudom. Viszont én nem megyek oda hozzájuk, mert tudom, hogy ők biztos nem ismernek meg, csak nekem működik ilyen furán az agyam. Azt meg jól írta az egyik előttem válaszoló, hogy te könnyebben megismerted, mert csak egy autószerelőd van, de neki meg naponta rengeteg ügyfele.
2019. nov. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is zavaró, ha túl közvetlen vagy. Pl. ilyenkor elég köszönni, túlzás az, hogy még a költözésre is rákérdezel.
2019. nov. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!