Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Korosztályom,30-hoz rohamosan...

Korosztályom,30-hoz rohamosan közeledő fiatalok! Ti hogyan viszonyultok ehhez a bizonyos évtized-fordulóról?

Figyelt kérdés
Féltitek a múló fiatalságotokat, mint Petőfi? Esetleg bizalommal, nagy reményekkel vágtok bele a 30-as éveitekbe, és úgy érzitek, most fogtok igazán kiteljesedni, megérni? Vagy egyszerűen tesztek rá nagy ívben, az élet megy a maga útján és az évek semmit nem jelentenek?

2019. nov. 13. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Ezek csak számok. Az idő múlására használjuk. Fogd fel így! Am is, ma már ez a korosztály még szinte gyereknek számít, majd 30 év felett érnek felnőtté.
2019. nov. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sose féltem a 30-tól és sose értettem, hogy egyesenknek ez miért akkor hűhó. Teszek rá nagy ívben, az élet megy a maga útján és az évek semmit nem jelentenek :)
2019. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én már 27 évesen se érzem fiatalnak magam. A szervezet is öregszik (nemcsak kinézetre, hanem közérzetre is).

Sajnos az életem egyre lejjebb csúszik.

Ha minden jól alakul, akkor is pont 30 évesen fogok ott tartani, mint mások 23 évesen... De egyelőre minden gázul alakul.

2019. nov. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%

30 évesen már nem múló a fiatalság, hanem elmúlt. A fiatalkor nagyon maximum 25-ig mondható.


25-35 felnőttkor

35+ idősödő kor

45+ öreg

2019. nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a legszebb kor. 20-on évesen még tényleg olyan gyerek mindenki. Ebben korban már azért sokkal érettem leszel, sikereid lesznek pl. a munkában stb. Jó lesz!
2019. nov. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Leírom én is, hogyan érzek. Nekem az egész 20-as éveim munkával teltek, óriási spórolással és lemondással. Mindenki körülöttem inkább elitta a pénzét, elbulizta, elnyaralgatta, elcigizte, mert azt mondták, fiatalon kell kiélni magukat. Én meg csak dolgoztam, spóroltam... Összelapátoltam 70% önrésszel, és némi szülői segítséggel egy saját lakásra, beköltöztem, felbútoroztam, kocsim van, most rakom épp az A-s jogsit, és úgy kalkulálok, mire betöltöm a 30-at, összegyűlik némi tallér a nagymotorra is, plusz belehúzok kicsit a konditermes edzéseimbe is, hogy életem legjobb formájával, és testalkatával lépjek bele a harmadik X-be. Úgy fogok belevágni ebbe az évtizedbe, hogy kész van úgymond a "házi feladatom", többé semmire nem kell spórolnom, úgyhogy én most fogok csak elkezdeni élni. Minden pénzemet, ami megmarad a rezsi, a kaja, meg egyéb szükségleteken felül, azt már magamba fogom fektetni, a saját élményeimbe, mert ennyi gürizés után úgy érzem, megérdemlem. Tehát óriási reményekkel indulok bele a 30 fölötti életembe, és most szeretnék minden olyan dolgot megélni, amit kortársaim már megéltek a 20-as éveikben.
2019. nov. 13. 15:16
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Fura lesz, hogy már nem 20-as, hanem 30-as leszek. De ez az élet rendje. Ezen kívül semmi más nincs.

Csinos és egészséges vagyok, de ezekért mind teszek. Bízom benne, hogy pár éven belül a párommal majd családot alapítunk.

2019. nov. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
4-es, 45 éves kortól szerinted öreg az ember? :) Szerintem ezt mondd meg Szőnyi Ferenc-nek is, kíváncsi leszek mit szól majd hozzá :D Ha nem ismernéd, egy magyar triatlonistáról van szó, aki 40 felett jött csak rá arra, hogy mennyire bírja a hosszú távú terhelést a teste. Most 55 éves, és nagy eséllyel indul bármilyen hosszú távú triatlon versenyen, de a tízszeres Iron Man vagy a Himalája futás se nagyon rendíti vissza. Többszörös bajnok már.
2019. nov. 13. 15:57
 9/15 anonim ***** válasza:
Engem ez valahogy sosem izgatott
2019. nov. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakmailag sikerült elérned valamit akkor a 30as éveid lehetnek a legjobbak
2019. nov. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!